Trio, Andrus Kasemaa E-kunstisalongis Kasemaa oli kunstnik, kes Mare Ruusi sõnutsi "toetus vabadele assotsiatsioonidele, töötades hämmastava kiirusega ning oli seejuures võimeline järgima oma siseimpulsside peensusi. “ Ta moonutas oma teostes jõuliselt figuure ja teisi objekte, kuid suutis alati säilitada vaatajas äratundmise momendi. "Reaalne on [teostes] põimunud abstraktsega. Brutaalne vorm paisatakse saatürliku häbematusega vaatajale vastu. Kunstniku loodud vormid ei vaata vaatajat - need tungivad peale,“ lisab Mare Ruus. 2006 Trio, Andrus Kasemaa E-kunstisalongis Kasemaa Andrus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Trio, Andrus Kasemaa E-kunstisalongis
Andrus Kasemaa (1941–2016)

Trio

1986 Segatehnika, kartong. Signatuuriga. 97x97
Alghind: € 1600€, lõpphind: € 2 000
38. E-Kunstisalongi XXXVIII oksjon
25.03.2017 Tartu galeriis kell 15

Kasemaa oli kunstnik, kes Mare Ruusi sõnutsi "toetus vabadele assotsiatsioonidele, töötades hämmastava kiirusega ning oli seejuures võimeline järgima oma siseimpulsside peensusi.“ Ta moonutas oma teostes jõuliselt figuure ja teisi objekte, kuid suutis alati säilitada vaatajas äratundmise momendi. "Reaalne on [teostes] põimunud abstraktsega. Brutaalne vorm paisatakse saatürliku häbematusega vaatajale vastu. Kunstniku loodud vormid ei vaata vaatajat - need tungivad peale,“ lisab Mare Ruus.Andrus Kasemaa (1941–2016)
Kunstnik Andrus Kasemaa sündis 1941. aastal Tallinnas, suri 2016 Tartus. Kunstihariduse omandas 1962–1967 Tartu Kunstikoolis ja 1968–1972 ERKI-s, mille lõpetas skulptuuri erialal. 1974–1993 juhatas Tartu Ülikooli kunstikabinetti. 1993–1995 elas ja töötas Austraalias. Kunstnike Liidu liige alates 1985. aastast.Kasemaa oli silmapaistev joonistaja. Tema joonistuste käsitluslaad on spontaanne, jõuline ja improvisatsiooniline. Allegoorilistes piltides põimub reaalne abstraktsega ootamatuis seoseis. Kujurina loonud nii abstraktseid kui ka realistlikke figuurikompositsioone ning portreesid; vormikäsitlus on pingestav ja stiliseeriv, portreedes ekspressiivne.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Trio, Andrus Kasemaa E-kunstisalongis

Andrus Kasemaa (1941–2016) Trio 1986 Segatehnika, kartong Signatuuriga Kasemaa oli kunstnik, kes Mare Ruusi sõnutsi "toetus vabadele assotsiatsioonidele, töötades hämmastava kiirusega ning oli seejuures võimeline järgima oma siseimpulsside peensusi.“ Ta moonutas oma teostes jõuliselt figuure ja teisi objekte, kuid suutis alati säilitada vaatajas äratundmise momendi. "Reaalne on [teostes] põimunud abstraktsega. Brutaalne vorm paisatakse saatürliku häbematusega vaatajale vastu. Kunstniku loodud vormid ei vaata vaatajat - need tungivad peale,“ lisab Mare Ruus.

Trio, Andrus Kasemaa E-kunstisalongis

Kasemaa Andrus
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük