Enne maandumist, Navitrolla E-kunstisalongis Navitrolla loomingut iseloomustavad enim omapärased fantaasiapildid, kus peamiselt esinevad loomad ebatavalistes situatsioonides. Tema loomingut võib seostada nii naivismi kui ka sürrealismiga. Paralleele saab tõmmata ka pop- ning koomiksikunstiga, kuid kunstnik ise pole sellistele liigitamistele kunagi tähelepanu pööranud. Oluline on mõte, mida teos endas kannab. Iga töö räägib justkui oma loo või peidab endas elamistarkust, mis aeg-ajalt kipub inimkonnal ununema. Elu õnnelikud pisiasjad peituvadki ju lihtsuses. Ja just sellised Navitrolla tööd ongi - lihtsad ja rõõmsameelsed. "Enne maandumist" võib julgelt pidada Navitrolla loomingu üheks tipuks. Maal on viimse detailini viimistletud ning välja töötatud, luues puhta ja selge koloriidiga vaate ideaalmaastikule. Kompositsiooniliselt võib seda pidada meisterlikkuse näidiseks. Navitrollalikult on ka sellel teosel oma lugu ja püant, mis ehk esmapilgul jääb märkamata, kuid mille igaüks võib sealt enese jaoks leida. Mis sõnumit aga kunstnik meile edastada püüab, jääb esialgu saladuseks. 2012 Enne maandumist, Navitrolla E-kunstisalongis Navitrolla
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Enne maandumist, Navitrolla E-kunstisalongis
Navitrolla (sünd 1970)

Enne maandumist

2007 Õli, lõuend. Signatuuriga. 80x140
Alghind: € 95000/€6072, lõpphind: € 125 000/ 7 989
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Navitrolla loomingut iseloomustavad enim omapärased fantaasiapildid, kus peamiselt esinevad loomad ebatavalistes situatsioonides. Tema loomingut võib seostada nii naivismi kui ka sürrealismiga. Paralleele saab tõmmata ka pop- ning koomiksikunstiga, kuid kunstnik ise pole sellistele liigitamistele kunagi tähelepanu pööranud. Oluline on mõte, mida teos endas kannab. Iga töö räägib justkui oma loo või peidab endas elamistarkust, mis aeg-ajalt kipub inimkonnal ununema. Elu õnnelikud pisiasjad peituvadki ju lihtsuses. Ja just sellised Navitrolla tööd ongi - lihtsad ja rõõmsameelsed.
"Enne maandumist" võib julgelt pidada Navitrolla loomingu üheks tipuks. Maal on viimse detailini viimistletud ning välja töötatud, luues puhta ja selge koloriidiga vaate ideaalmaastikule. Kompositsiooniliselt võib seda pidada meisterlikkuse näidiseks. Navitrollalikult on ka sellel teosel oma lugu ja püant, mis ehk esmapilgul jääb märkamata, kuid mille igaüks võib sealt enese jaoks leida. Mis sõnumit aga kunstnik meile edastada püüab, jääb esialgu saladuseks.Navitrolla (sünd 1970)
(HEIKI TROLLA)
Sündinud 1970. aastal Võrus. Lõpetanud Viive Kuksi kolmeaastase kunstistuudio. Viljelenud maali, graafikat ja tegevuskunsti. Maalinud üksikasjadeni viimistletud unenäolisi fantaasiapilte, kus paljudel juhtudel esinevad loomad absurdsetes ja anekdootlikes olukordades. Osales 1990. aastal rühmitise “Lüliti" asutamises. Näitused aastast 1989 (Tallinn, Tartu, Tampere, Helsingi, London, Lissabon).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Enne maandumist, Navitrolla E-kunstisalongis

Navitrolla (sünd 1970) Enne maandumist 2007 Õli, lõuend Signatuuriga Navitrolla loomingut iseloomustavad enim omapärased fantaasiapildid, kus peamiselt esinevad loomad ebatavalistes situatsioonides. Tema loomingut võib seostada nii naivismi kui ka sürrealismiga. Paralleele saab tõmmata ka pop- ning koomiksikunstiga, kuid kunstnik ise pole sellistele liigitamistele kunagi tähelepanu pööranud. Oluline on mõte, mida teos endas kannab. Iga töö räägib justkui oma loo või peidab endas elamistarkust, mis aeg-ajalt kipub inimkonnal ununema. Elu õnnelikud pisiasjad peituvadki ju lihtsuses. Ja just sellised Navitrolla tööd ongi - lihtsad ja rõõmsameelsed."Enne maandumist" võib julgelt pidada Navitrolla loomingu üheks tipuks. Maal on viimse detailini viimistletud ning välja töötatud, luues puhta ja selge koloriidiga vaate ideaalmaastikule. Kompositsiooniliselt võib seda pidada meisterlikkuse näidiseks. Navitrollalikult on ka sellel teosel oma lugu ja püant, mis ehk esmapilgul jääb märkamata, kuid mille igaüks võib sealt enese jaoks leida. Mis sõnumit aga kunstnik meile edastada püüab, jääb esialgu saladuseks.

Enne maandumist, Navitrolla E-kunstisalongis

Navitrolla
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük