Lammas surfiparadiisis, Navitrolla E-kunstisalongis "2011-2012 talvel elasin Portugalis, Lissabonis ja maalisin. Valgus oli imeline, aga pilvi ei olnud terve talve jooksul üldse. Lissaboni lähistel on mitmeid randu, kus igasugused karvased ja sulelised surfavad. Tihti istusin ookeani kaldal ja vaatasin seda Issanda loomaaeda. Mida päevad edasi, seda suurem igatsus pigistas südant koduste pilvede järele. Tundsin ennast nagu lammas surfiparadiisis. See maal on väike meenutus mu koduigatsusest ja kehvast surfitalendist ehk tavaline lugu sellest, kuidas alati on parem seal, kus meid pole ja… parem teha ikka seda, mida oskad,“ kirjeldab Navitrolla maali saamislugu. 2007 Lammas surfiparadiisis, Navitrolla E-kunstisalongis Navitrolla
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Lammas surfiparadiisis, Navitrolla E-kunstisalongis
Navitrolla (sünd 1970)

Lammas surfiparadiisis

2012 Õli, lõuend. Signeeritud. 110x110
Alghind: € 1400, lõpphind: € 3 100
29. E-Kunstisalongi XXIX oksjon
11.11.2012 kell 15, Raekoja plats 20, Tartu

"2011-2012 talvel elasin Portugalis, Lissabonis ja maalisin. Valgus oli imeline, aga pilvi ei olnud terve talve jooksul üldse. Lissaboni lähistel on mitmeid randu, kus igasugused karvased ja sulelised surfavad. Tihti istusin ookeani kaldal ja vaatasin seda Issanda loomaaeda. Mida päevad edasi, seda suurem igatsus pigistas südant koduste pilvede järele. Tundsin ennast nagu lammas surfiparadiisis.

See maal on väike meenutus mu koduigatsusest ja kehvast surfitalendist ehk tavaline lugu sellest, kuidas alati on parem seal, kus meid pole ja… parem teha ikka seda, mida oskad,“ kirjeldab Navitrolla maali saamislugu.Navitrolla (sünd 1970)
(HEIKI TROLLA)
Sündinud 1970. aastal Võrus. Lõpetanud Viive Kuksi kolmeaastase kunstistuudio. Viljelenud maali, graafikat ja tegevuskunsti. Maalinud üksikasjadeni viimistletud unenäolisi fantaasiapilte, kus paljudel juhtudel esinevad loomad absurdsetes ja anekdootlikes olukordades. Osales 1990. aastal rühmitise “Lüliti" asutamises. Näitused aastast 1989 (Tallinn, Tartu, Tampere, Helsingi, London, Lissabon).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lammas surfiparadiisis, Navitrolla E-kunstisalongis

Navitrolla (sünd 1970) Lammas surfiparadiisis 2012 Õli, lõuend Signeeritud "2011-2012 talvel elasin Portugalis, Lissabonis ja maalisin. Valgus oli imeline, aga pilvi ei olnud terve talve jooksul üldse. Lissaboni lähistel on mitmeid randu, kus igasugused karvased ja sulelised surfavad. Tihti istusin ookeani kaldal ja vaatasin seda Issanda loomaaeda. Mida päevad edasi, seda suurem igatsus pigistas südant koduste pilvede järele. Tundsin ennast nagu lammas surfiparadiisis.See maal on väike meenutus mu koduigatsusest ja kehvast surfitalendist ehk tavaline lugu sellest, kuidas alati on parem seal, kus meid pole ja… parem teha ikka seda, mida oskad,“ kirjeldab Navitrolla maali saamislugu.

Lammas surfiparadiisis, Navitrolla E-kunstisalongis

Navitrolla
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük