Vana lugu, karu jälle Navitrolla on lõpetanud Viive Kuksi kolmeaastase kunstistuudio. Osales 1990. aastal rühmitise Lüliti asutamises. Tegutsenud 1993. aastast vabakutselise kunstnikuna. Navitrolla kunsti on liigitatud nii naivismi kui sürrealismi äärealadele, kus sagedasteks motiivideks on fantaasialoomad, kes on asetatud unenäoliste maastike taustale. 2007 Vana lugu, karu jälle kohtunikuks, Navitrolla E-kunstisalongis Navitrolla
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Vana lugu, karu jälle kohtunikuks, Navitrolla E-kunstisalongis
Navitrolla (sünd 1970)

Vana lugu, karu jälle kohtunikuks

2020. Õli, lõuend. 110x110. Signatuuriga.
Alghind: € €3500, lõpphind: € 3 500
47. E-Kunstisalongi XLVII oksjon
17.04.2021 Tartu galeriis kell 13

Navitrolla on lõpetanud Viive Kuksi kolmeaastase kunstistuudio. Osales 1990. aastal rühmitise Lüliti asutamises. Tegutsenud 1993. aastast vabakutselise kunstnikuna. Navitrolla kunsti on liigitatud nii naivismi kui sürrealismi äärealadele, kus sagedasteks motiivideks on fantaasialoomad, kes on asetatud unenäoliste maastike taustale.Navitrolla (sünd 1970)
(HEIKI TROLLA)
Sündinud 1970. aastal Võrus. Lõpetanud Viive Kuksi kolmeaastase kunstistuudio. Viljelenud maali, graafikat ja tegevuskunsti. Maalinud üksikasjadeni viimistletud unenäolisi fantaasiapilte, kus paljudel juhtudel esinevad loomad absurdsetes ja anekdootlikes olukordades. Osales 1990. aastal rühmitise “Lüliti" asutamises. Näitused aastast 1989 (Tallinn, Tartu, Tampere, Helsingi, London, Lissabon).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vana lugu, karu jälle

Navitrolla (sünd 1970) Vana lugu, karu jälle kohtunikuks 2020 Õli, lõuend Navitrolla on lõpetanud Viive Kuksi kolmeaastase kunstistuudio. Osales 1990. aastal rühmitise Lüliti asutamises. Tegutsenud 1993. aastast vabakutselise kunstnikuna. Navitrolla kunsti on liigitatud nii naivismi kui sürrealismi äärealadele, kus sagedasteks motiivideks on fantaasialoomad, kes on asetatud unenäoliste maastike taustale.

Vana lugu, karu jälle kohtunikuks, Navitrolla E-kunstisalongis

Navitrolla
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük