Kevadine motiiv, Lüüdia Vallimäe-Mark Kunstiteadlane Ene Asu-Õunas on kirjutanud Vallimäe-Margi loodusmotiivi valiku kohta: "Oma lüüriliste looduspiltide jaoks valib L. Vallimäe-Mark pehmema maalilisema käsitluslaadi, mille abil looduselamust poeetilisemalt edasi anda. /. . . / Ükski motiiv pole temale liialt tähtsusetu, et seda mitte maalida või sellest märkamatult mööda libiseda, ja ikka on maalitud objekti taga aimata vaimustust selle olemasolust üldse. " Ka käesoleva maali aineks valitud maastik pole eriti tüüpiline. Ootamatu rohelusenurgake on aga Vallimäe-Margi käe all edasi antuna värskusest tulvil kevadekuulutus. 2001 Kevadine motiiv, Lüüdia Vallimäe-Mark E-kunstisalongis Vallimäe-Mark Lüüdia
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kevadine motiiv, Lüüdia Vallimäe-Mark E-kunstisalongis

Kevadine motiiv

1974 Õli,papp. 49 x 46. Signatuuriga.
Alghind: € €850, lõpphind: € 850
36. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon
02.04.2016 Tartu galeriis kell 15

Kunstiteadlane Ene Asu-Õunas on kirjutanud Vallimäe-Margi loodusmotiivi valiku kohta: "Oma lüüriliste looduspiltide jaoks valib L. Vallimäe-Mark pehmema maalilisema käsitluslaadi, mille abil looduselamust poeetilisemalt edasi anda. /.../ Ükski motiiv pole temale liialt tähtsusetu, et seda mitte maalida või sellest märkamatult mööda libiseda, ja ikka on maalitud objekti taga aimata vaimustust selle olemasolust üldse." Ka käesoleva maali aineks valitud maastik pole eriti tüüpiline. Ootamatu rohelusenurgake on aga Vallimäe-Margi käe all edasi antuna värskusest tulvil kevadekuulutus.Lüüdia Vallimäe-Mark (1925-2004)
Maalikunstnik sündis 1925. aastal Tartus. Suri 2004. aastal. Õppis 1943-1944 "Pallases" ja aastast 1944 Tartu Riiklikus Kunstiistituudis, lõpetas selle 1949. aastal. Kunstnike Liidu liige aastast 1957. Näitustel osalenud alates 1956. aastast.Viljelenud portreed, maastiku- ja aktimaali, figuurikompositsiooni ja linnavaadet. Teinud ka lasteraamatutele illustratsioone, milles ühendanud muinasjutumaailma poeesia õnnestunult tõelisusega.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kevadine motiiv, Lüüdia Vallimäe-Mark

Lüüdia Vallimäe-Mark (1925-2004) Kevadine motiiv 1974 Õli,papp 49 x 46 Kunstiteadlane Ene Asu-Õunas on kirjutanud Vallimäe-Margi loodusmotiivi valiku kohta: "Oma lüüriliste looduspiltide jaoks valib L. Vallimäe-Mark pehmema maalilisema käsitluslaadi, mille abil looduselamust poeetilisemalt edasi anda. /.../ Ükski motiiv pole temale liialt tähtsusetu, et seda mitte maalida või sellest märkamatult mööda libiseda, ja ikka on maalitud objekti taga aimata vaimustust selle olemasolust üldse." Ka käesoleva maali aineks valitud maastik pole eriti tüüpiline. Ootamatu rohelusenurgake on aga Vallimäe-Margi käe all edasi antuna värskusest tulvil kevadekuulutus.

Kevadine motiiv, Lüüdia Vallimäe-Mark E-kunstisalongis

Vallimäe-Mark Lüüdia
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük