Kuremäe klooster, Autor Teadmata Meeleolukas suvine panoraamne maastikupilt, kus esiplaanil olevate suurte põllukivide ja kirevate põllulillede vahelt avaneb vaade taamal metsatuka taga sinisel taevafoonil paistvatele kirikukuplitele. Motiiv on jäädvustatud natuurilähedases maalilaadis, mis on iseloomulik 1950ndatele aastatele. Kunstnik valdab pintslit meisterlikult ning kompositsiooni erinevad plaanid on kenasti tasakaalus, seda toetavad nii koloriidiaktsendid kui ka esi- ja tagaplaani mahud. Tulemuseks on maastik, millest õhkub hilissuvise päeva meelerahu ja millele kirikusiluett lisab pühalikkust. Baltisaksa meistritest tänapäeva kunstini Kuremäe klooster, Autor Teadmata E-kunstisalongis Teadmata Autor
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Kuremäe klooster, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Kuremäe klooster

1950ndad Õli, lõuend. Signatuurita. 70,5x155
Alghind: € 29000/€1853
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Meeleolukas suvine panoraamne maastikupilt, kus esiplaanil olevate suurte põllukivide ja kirevate põllulillede vahelt avaneb vaade taamal metsatuka taga sinisel taevafoonil paistvatele kirikukuplitele. Motiiv on jäädvustatud natuurilähedases maalilaadis, mis on iseloomulik 1950ndatele aastatele. Kunstnik valdab pintslit meisterlikult ning kompositsiooni erinevad plaanid on kenasti tasakaalus, seda toetavad nii koloriidiaktsendid kui ka esi- ja tagaplaani mahud. Tulemuseks on maastik, millest õhkub hilissuvise päeva meelerahu ja millele kirikusiluett lisab pühalikkust.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kuremäe klooster, Autor Teadmata

Autor Teadmata Kuremäe klooster 1950ndad Õli, lõuend Signatuurita Meeleolukas suvine panoraamne maastikupilt, kus esiplaanil olevate suurte põllukivide ja kirevate põllulillede vahelt avaneb vaade taamal metsatuka taga sinisel taevafoonil paistvatele kirikukuplitele. Motiiv on jäädvustatud natuurilähedases maalilaadis, mis on iseloomulik 1950ndatele aastatele. Kunstnik valdab pintslit meisterlikult ning kompositsiooni erinevad plaanid on kenasti tasakaalus, seda toetavad nii koloriidiaktsendid kui ka esi- ja tagaplaani mahud. Tulemuseks on maastik, millest õhkub hilissuvise päeva meelerahu ja millele kirikusiluett lisab pühalikkust.

Kuremäe klooster, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Teadmata Autor
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük