Kuremäe klooster, Autor Teadmata Meeleolukas suvine panoraamne maastikupilt, kus esiplaanil olevate suurte põllukivide ja kirevate põllulillede vahelt avaneb vaade taamal metsatuka taga sinisel taevafoonil paistvatele kirikukuplitele. Motiiv on jäädvustatud natuurilähedases maalilaadis, mis on iseloomulik 1950ndatele aastatele. Kunstnik valdab pintslit meisterlikult ning kompositsiooni erinevad plaanid on kenasti tasakaalus, seda toetavad nii koloriidiaktsendid kui ka esi- ja tagaplaani mahud. Tulemuseks on maastik, millest õhkub hilissuvise päeva meelerahu ja millele kirikusiluett lisab pühalikkust. 2003 Kuremäe klooster, Autor Teadmata E-kunstisalongis Teadmata Autor
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kuremäe klooster, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Kuremäe klooster

1950ndad Õli, lõuend. Signatuurita. 70,5x155
Alghind: € 29000/€1853
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Meeleolukas suvine panoraamne maastikupilt, kus esiplaanil olevate suurte põllukivide ja kirevate põllulillede vahelt avaneb vaade taamal metsatuka taga sinisel taevafoonil paistvatele kirikukuplitele. Motiiv on jäädvustatud natuurilähedases maalilaadis, mis on iseloomulik 1950ndatele aastatele. Kunstnik valdab pintslit meisterlikult ning kompositsiooni erinevad plaanid on kenasti tasakaalus, seda toetavad nii koloriidiaktsendid kui ka esi- ja tagaplaani mahud. Tulemuseks on maastik, millest õhkub hilissuvise päeva meelerahu ja millele kirikusiluett lisab pühalikkust.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kuremäe klooster, Autor Teadmata

Autor Teadmata Kuremäe klooster 1950ndad Õli, lõuend Signatuurita Meeleolukas suvine panoraamne maastikupilt, kus esiplaanil olevate suurte põllukivide ja kirevate põllulillede vahelt avaneb vaade taamal metsatuka taga sinisel taevafoonil paistvatele kirikukuplitele. Motiiv on jäädvustatud natuurilähedases maalilaadis, mis on iseloomulik 1950ndatele aastatele. Kunstnik valdab pintslit meisterlikult ning kompositsiooni erinevad plaanid on kenasti tasakaalus, seda toetavad nii koloriidiaktsendid kui ka esi- ja tagaplaani mahud. Tulemuseks on maastik, millest õhkub hilissuvise päeva meelerahu ja millele kirikusiluett lisab pühalikkust.

Kuremäe klooster, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Teadmata Autor
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük