Talvemaastik, Autor Teadmata E-kunstisalongis Maal "Talvemaastik" jätab praegusel hetkel paljud faktid teadmata. Hinnates töö stiili võib aimata, et tegemist on 19. sajandist pärineva teosega. Põhjamaine loodus ning realistlik käsitluslaad viitavad venemaa maalikoolkonnale. Kindel on see, et tegemist on koopiaga ning selle konkreetse töö autor on olnud vene päritolu. Maalilt nähtub selle looja osavus pintslikäsitlemisel ning tugev koloriidivaist. Selgust, millise kunstniku teos on olnud selle maali aluseks, võib tuua suurem süvenemine ning uurimistöö Vene 19. sajandi maastikumaali viljelejatest. Koopiate puhul on alati suurem rõhk emotsionaalsusel ja tundeskaalal, mida tööst õhkub. Kujutatud stseen tekitab empaatiat, pannes kaasa elama figuurile, kes läbi lume sammub oma päevinäinud tare poole. Üldmulje on aus ja ehe, meenutades vaatajale elavalt talve kargust ning kodu soojust. Baltisaksa meistritest tänapäeva kunstini Talvemaastik, Autor Teadmata E-kunstisalongis Teadmata Autor
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Talvemaastik, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Talvemaastik

19. sajand Õli, lõuend 77,5 x 123. Originaalraam
Alghind: 7300
27. E-Kunstisalongi XXVII oksjon
27.11.2011 kell 15.00 Tartu galeriis

Maal "Talvemaastik" jätab praegusel hetkel paljud faktid teadmata. Hinnates töö stiili võib aimata, et tegemist on 19. sajandist pärineva teosega. Põhjamaine loodus ning realistlik käsitluslaad viitavad venemaa maalikoolkonnale. Kindel on see, et tegemist on koopiaga ning selle konkreetse töö autor on olnud vene päritolu. Maalilt nähtub selle looja osavus pintslikäsitlemisel ning tugev koloriidivaist. Selgust, millise kunstniku teos on olnud selle maali aluseks, võib tuua suurem süvenemine ning uurimistöö Vene 19. sajandi maastikumaali viljelejatest.
Koopiate puhul on alati suurem rõhk emotsionaalsusel ja tundeskaalal, mida tööst õhkub. Kujutatud stseen tekitab empaatiat, pannes kaasa elama figuurile, kes läbi lume sammub oma päevinäinud tare poole. Üldmulje on aus ja ehe, meenutades vaatajale elavalt talve kargust ning kodu soojust.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Talvemaastik, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Autor Teadmata Talvemaastik 19 sajand Õli, lõuend 77,5 x 123 Maal "Talvemaastik" jätab praegusel hetkel paljud faktid teadmata. Hinnates töö stiili võib aimata, et tegemist on 19. sajandist pärineva teosega. Põhjamaine loodus ning realistlik käsitluslaad viitavad venemaa maalikoolkonnale. Kindel on see, et tegemist on koopiaga ning selle konkreetse töö autor on olnud vene päritolu. Maalilt nähtub selle looja osavus pintslikäsitlemisel ning tugev koloriidivaist. Selgust, millise kunstniku teos on olnud selle maali aluseks, võib tuua suurem süvenemine ning uurimistöö Vene 19. sajandi maastikumaali viljelejatest. Koopiate puhul on alati suurem rõhk emotsionaalsusel ja tundeskaalal, mida tööst õhkub. Kujutatud stseen tekitab empaatiat, pannes kaasa elama figuurile, kes läbi lume sammub oma päevinäinud tare poole. Üldmulje on aus ja ehe, meenutades vaatajale elavalt talve kargust ning kodu soojust.

Talvemaastik, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Teadmata Autor
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük