Tartu vaade, Autor Teadmata Vaade sõjas kannatada saanud Tartule. Motiiv on jäädvustatud ilmselt Puiestee tänava kandist, kus nõlvalt avaneb vaade Pärmivabrikule ja taamal paistvale südalinnale koos Raekojaga. Stseen mõjub kummastavalt selles on segunenud argine ja ebareaalne. Esiplaanil on mees ja naine tegemas kevadisi toimetusi, istutades metsistunud aeda või parki noort puud. Kaugusest paistev varemeis linnavaade, mis on heledas päikesevalguses, mõjub aga justkui filmikaader. Need meeleolud on tajutavad Elmar Kitse, Lepo Mikko ja Varmo Pirki sõjaaegses loomingus. 2003 Tartu vaade, Autor Teadmata E-kunstisalongis Teadmata Autor
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Tartu vaade, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Tartu vaade

1940ndad Gua¹¹, paber. Signatuurita. 44x62
Alghind: € 7500/€479, lõpphind: € 7 500/ 479
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Vaade sõjas kannatada saanud Tartule. Motiiv on jäädvustatud ilmselt Puiestee tänava kandist, kus nõlvalt avaneb vaade Pärmivabrikule ja taamal paistvale südalinnale koos Raekojaga. Stseen mõjub kummastavalt selles on segunenud argine ja ebareaalne. Esiplaanil on mees ja naine tegemas kevadisi toimetusi, istutades metsistunud aeda või parki noort puud. Kaugusest paistev varemeis linnavaade, mis on heledas päikesevalguses, mõjub aga justkui filmikaader. Need meeleolud on tajutavad Elmar Kitse, Lepo Mikko ja Varmo Pirki sõjaaegses loomingus.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tartu vaade, Autor Teadmata

Autor Teadmata Tartu vaade 1940ndad Gua¹¹, paber Signatuurita Vaade sõjas kannatada saanud Tartule. Motiiv on jäädvustatud ilmselt Puiestee tänava kandist, kus nõlvalt avaneb vaade Pärmivabrikule ja taamal paistvale südalinnale koos Raekojaga. Stseen mõjub kummastavalt selles on segunenud argine ja ebareaalne. Esiplaanil on mees ja naine tegemas kevadisi toimetusi, istutades metsistunud aeda või parki noort puud. Kaugusest paistev varemeis linnavaade, mis on heledas päikesevalguses, mõjub aga justkui filmikaader. Need meeleolud on tajutavad Elmar Kitse, Lepo Mikko ja Varmo Pirki sõjaaegses loomingus.

Tartu vaade, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Teadmata Autor
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük