Akt, Autor Teadmata E-kunstisalongis Antud maali puhul ei ole teada teose autorit ega dateeringut. Jälgides maalilaadi, võib oletada, et tegemist on Pallase koolkonnaga, täpsemalt 1930. aastatega. "Pallase“ kunstiõpe võttis suuresti eeskuju prantsuse maalikoolist, kus pearõhk oli valguse ja värvi kooskõlal. 1930ndatel, hilisimpressionismi kujunemise ajal hakati palju kujutama intiimseid ¾anre, sealhulgas ka akti. Maalil "Akt“ on kujutatud naismodelli istumas postamendil, taustal kangad, mis olid kasutusel kooli ateljeedes. Figuur on teostatud oskuslikult, koloriit on hele ning tundlik, kaugusest langev valgus mängib õrnade varjudega. Maali katab saladuste loor ning teada ei ole ka kujutatud naise isik. Baltisaksa meistritest tänapäeva kunstini Akt, Autor Teadmata E-kunstisalongis Teadmata Autor
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Akt, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Akt

Õli, lõuend 95 x 62,5
Alghind: € 23000/€1470, lõpphind: € 23 000/ 1 470
22. E-Kunstisalongi XXII oksjon
28.06.2009 kell 16 Pärnus, Sunsetis (Rannahoone), Kapteni salongis

Antud maali puhul ei ole teada teose autorit ega dateeringut. Jälgides maalilaadi, võib oletada, et tegemist on Pallase koolkonnaga, täpsemalt 1930. aastatega. "Pallase“ kunstiõpe võttis suuresti eeskuju prantsuse maalikoolist, kus pearõhk oli valguse ja värvi kooskõlal. 1930ndatel, hilisimpressionismi kujunemise ajal hakati palju kujutama intiimseid ¾anre, sealhulgas ka akti. Maalil "Akt“ on kujutatud naismodelli istumas postamendil, taustal kangad, mis olid kasutusel kooli ateljeedes. Figuur on teostatud oskuslikult, koloriit on hele ning tundlik, kaugusest langev valgus mängib õrnade varjudega. Maali katab saladuste loor ning teada ei ole ka kujutatud naise isik.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Akt, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Autor Teadmata Akt Õli, lõuend 95 x 62,5 Alghind: € 23000/€1470, lõpphind: € 23 000/ 1 470 22 E-Kunstisalongi XXII oksjon 28 Antud maali puhul ei ole teada teose autorit ega dateeringut. Jälgides maalilaadi, võib oletada, et tegemist on Pallase koolkonnaga, täpsemalt 1930. aastatega. "Pallase“ kunstiõpe võttis suuresti eeskuju prantsuse maalikoolist, kus pearõhk oli valguse ja värvi kooskõlal. 1930ndatel, hilisimpressionismi kujunemise ajal hakati palju kujutama intiimseid ¾anre, sealhulgas ka akti. Maalil "Akt“ on kujutatud naismodelli istumas postamendil, taustal kangad, mis olid kasutusel kooli ateljeedes. Figuur on teostatud oskuslikult, koloriit on hele ning tundlik, kaugusest langev valgus mängib õrnade varjudega. Maali katab saladuste loor ning teada ei ole ka kujutatud naise isik.

Akt, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Teadmata Autor
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük