Tartu vaade, Eduard Maaser Eduard Maaser on põlise tartlasena ikka ja jälle oma loomingus käsitlenud kodulinna motiive. Aegade jooksul kujunes kunstniku üheks meelistehnikaks akvarell. Teda köitis tehnika õhulisus ning selles töötamise kiirus. Maaserile on omane vaoshoitud koloriit. Teosel "Tartu“ avaneb vaade Ülikooli ja 21. Juuni tänavale, mis nüüdseks on ümbernimetatud Küüni tänavaks. Kunstnik on nappide vahenditega loonud argise stseeni, mis annab suurepärase võimaluse kõrvutada toonast ja tänast linnapilti. Nähtub seegi, kui palju on linn kasvanud ning elurütm kiirenenud. Antud töö on järjekordne kinnitus E. Maaseri motiivi jäädvustamise oskusest, kus säilib linnaruumile omane õhustik. 2005 Tartu vaade, Eduard Maaser E-kunstisalongis Maaser Eduard
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Tartu vaade, Eduard Maaser E-kunstisalongis
Eduard Maaser (1916–1990)

Tartu vaade

1947 Akvarell,paber lm.31,6 x 46
Alghind: € 9500/€607, lõpphind: € 9 500/ 607
21. E-Kunstisalongi XXI oksjon
01.12.2008 Tallinna galerii

Eduard Maaser on põlise tartlasena ikka ja jälle oma loomingus käsitlenud kodulinna motiive. Aegade jooksul kujunes kunstniku üheks meelistehnikaks akvarell. Teda köitis tehnika õhulisus ning selles töötamise kiirus. Maaserile on omane vaoshoitud koloriit. Teosel "Tartu“ avaneb vaade Ülikooli ja 21. Juuni tänavale, mis nüüdseks on ümbernimetatud Küüni tänavaks. Kunstnik on nappide vahenditega loonud argise stseeni, mis annab suurepärase võimaluse kõrvutada toonast ja tänast linnapilti. Nähtub seegi, kui palju on linn kasvanud ning elurütm kiirenenud. Antud töö on järjekordne kinnitus E. Maaseri motiivi jäädvustamise oskusest, kus säilib linnaruumile omane õhustik.Eduard Maaser (1916–1990)
Kunstnik Eduard Maaser sündis 1916. aastal Venemaal. Suri 1990. aastal Tartus.Õppis 1934–35 Pallases ning 1948. aastal lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi tahvelmaali erialal. 1950. aastail lõi akvarelle ja õlimaale (peamiselt natüürmorte ning lille- ja maastikupilte). 1960. aastatel keskendus akvarellile, jäädvustas selles Lõuna-Eesti maastikku. Näitustel osales alates 1944. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tartu vaade, Eduard Maaser

Eduard Maaser (1916–1990) Tartu vaade 1947 Akvarell,paber lm 31,6 x 46 Alghind: € 9500/€607, lõpphind: € 9 500/ 607 21 Eduard Maaser on põlise tartlasena ikka ja jälle oma loomingus käsitlenud kodulinna motiive. Aegade jooksul kujunes kunstniku üheks meelistehnikaks akvarell. Teda köitis tehnika õhulisus ning selles töötamise kiirus. Maaserile on omane vaoshoitud koloriit. Teosel "Tartu“ avaneb vaade Ülikooli ja 21. Juuni tänavale, mis nüüdseks on ümbernimetatud Küüni tänavaks. Kunstnik on nappide vahenditega loonud argise stseeni, mis annab suurepärase võimaluse kõrvutada toonast ja tänast linnapilti. Nähtub seegi, kui palju on linn kasvanud ning elurütm kiirenenud. Antud töö on järjekordne kinnitus E. Maaseri motiivi jäädvustamise oskusest, kus säilib linnaruumile omane õhustik.

Tartu vaade, Eduard Maaser E-kunstisalongis

Maaser Eduard
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük