Akt, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis Linda Kits-Mägi sai "Pallase" lõpudiplomi sõja-ajal, tema viljakam periood sai aga alguse 1950ndate aastate lõpust. Kunstniku maalilaad on ikka olnud vaba ja improviseeriv, ta on hinnanud impressionistlikku vabaõhumaali ning elavat atmosfääri käsitlust. Antud aktifiguur on valminud toonases stuudios, kus kunstnikud käisid koos maalimas. Sama modelli kohtab ka teistel Tartu kunstnike maalidel. Linda Kits-Mägi naudib maalimisel valgusreflekse modelli kehal, kuid samas jäädvustab mõnuga ka akti fooniks olevaid kirjusid draperiisid. Akt on küllaltki haruldane kunstniku loomingus, kes enam huvitus lilledest, interjöörest ja maastikest. 65x92 Alg: Akt, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis Kits-Mägi Linda
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Akt, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Akt

1958 Õli, lõuend. Signatuuriga. 81,5x60
Alghind: € 19500/€1246
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Linda Kits-Mägi sai "Pallase" lõpudiplomi sõja-ajal, tema viljakam periood sai aga alguse 1950ndate aastate lõpust. Kunstniku maalilaad on ikka olnud vaba ja improviseeriv, ta on hinnanud impressionistlikku vabaõhumaali ning elavat atmosfääri käsitlust. Antud aktifiguur on valminud toonases stuudios, kus kunstnikud käisid koos maalimas. Sama modelli kohtab ka teistel Tartu kunstnike maalidel. Linda Kits-Mägi naudib maalimisel valgusreflekse modelli kehal, kuid samas jäädvustab mõnuga ka akti fooniks olevaid kirjusid draperiisid. Akt on küllaltki haruldane kunstniku loomingus, kes enam huvitus lilledest, interjöörest ja maastikest.Linda Kits-Mägi
Maalikunstnik Linda Kits-Mägi sündis 1916 Venemaal Jekaterinburgis. Suri 1990. aastal Tartus. Kunstnik Elmar Kitse abikaasa. Õppis alates 1934. aastast Pallases. Lõpetas Tartu Kõrgema Kujutava Kunsti Kursused 1943. aastal Ado Vabbe õpilasena. Seejärel töötas Tartus vabakunstnikuna.Loonud peamiselt natüürmorte, lille- ja interjöörimaale.Kunstnike Liidu liige alates 1944. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Akt, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Linda Kits-Mägi Akt 1958 Õli, lõuend Signatuuriga Linda Kits-Mägi sai "Pallase" lõpudiplomi sõja-ajal, tema viljakam periood sai aga alguse 1950ndate aastate lõpust. Kunstniku maalilaad on ikka olnud vaba ja improviseeriv, ta on hinnanud impressionistlikku vabaõhumaali ning elavat atmosfääri käsitlust. Antud aktifiguur on valminud toonases stuudios, kus kunstnikud käisid koos maalimas. Sama modelli kohtab ka teistel Tartu kunstnike maalidel. Linda Kits-Mägi naudib maalimisel valgusreflekse modelli kehal, kuid samas jäädvustab mõnuga ka akti fooniks olevaid kirjusid draperiisid. Akt on küllaltki haruldane kunstniku loomingus, kes enam huvitus lilledest, interjöörest ja maastikest.

Akt, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Kits-Mägi Linda
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük