Anne Rebase portree, Linda 1934. aasta sügisel asus Kits-Mägi Pallasesse õppima ning lõpetas kooli Ado Vabbe juhendusel. Linda Kits-Mägi oli abielus kunstnik Elmar Kitsega ning nende tütar Saskia Kasemaa on samuti maalikunstnik. Juba loometee algusjärgus huvitas noort kunstnikku inimese portreteerimine. Selle kõige tähelepanuväärsed näited on Kits-Mägi lasteportreed, mis paistavad silma südamlikkuse ja natuuritruuduse poolest. "Anne Rebase portree“ kujutab samuti noort punapõskset neidu, kes patsikeste ja ruudulise kleidiga on muretu lapsepõlve sünonüümiks. Käesolev teos oli 1960. aastal Tartu Riiklikus Kunstimuuseumis Linda Kits-Mägi näitusel, ning töö on ära toodud näitusekataloogis number 72 all. 65x92 Alg: Toimus Anne Rebase portree, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis Kits-Mägi Linda
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Anne Rebase portree, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis
Linda Kits-Mägi (1916-1990)

Anne Rebase portree

1955 Õli, lõuend. Signatuuriga. 83,3 x 63,2
Alghind: € 1650€
32. E-Kunstisalongi XXXII oksjon
05.04.2014 Tartu galeriis kell 15

1934. aasta sügisel asus Kits-Mägi Pallasesse õppima ning lõpetas kooli Ado Vabbe juhendusel. Linda Kits-Mägi oli abielus kunstnik Elmar Kitsega ning nende tütar Saskia Kasemaa on samuti maalikunstnik. Juba loometee algusjärgus huvitas noort kunstnikku inimese portreteerimine. Selle kõige tähelepanuväärsed näited on Kits-Mägi lasteportreed, mis paistavad silma südamlikkuse ja natuuritruuduse poolest. "Anne Rebase portree“ kujutab samuti noort punapõskset neidu, kes patsikeste ja ruudulise kleidiga on muretu lapsepõlve sünonüümiks. Käesolev teos oli 1960. aastal Tartu Riiklikus Kunstimuuseumis Linda Kits-Mägi näitusel, ning töö on ära toodud näitusekataloogis number 72 all.Linda Kits-Mägi (1916-1990)
Maalikunstnik Linda Kits-Mägi sündis 1916 Venemaal Jekaterinburgis. Suri 1990. aastal Tartus. Kunstnik Elmar Kitse abikaasa. Õppis alates 1934. aastast Pallases. Lõpetas Tartu Kõrgema Kujutava Kunsti Kursused 1943. aastal Ado Vabbe õpilasena. Seejärel töötas Tartus vabakunstnikuna.Loonud peamiselt natüürmorte, lille- ja interjöörimaale.Kunstnike Liidu liige alates 1944. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Anne Rebase portree, Linda

Linda Kits-Mägi (1916-1990) Anne Rebase portree 1955 Õli, lõuend Signatuuriga 1934. aasta sügisel asus Kits-Mägi Pallasesse õppima ning lõpetas kooli Ado Vabbe juhendusel. Linda Kits-Mägi oli abielus kunstnik Elmar Kitsega ning nende tütar Saskia Kasemaa on samuti maalikunstnik. Juba loometee algusjärgus huvitas noort kunstnikku inimese portreteerimine. Selle kõige tähelepanuväärsed näited on Kits-Mägi lasteportreed, mis paistavad silma südamlikkuse ja natuuritruuduse poolest. "Anne Rebase portree“ kujutab samuti noort punapõskset neidu, kes patsikeste ja ruudulise kleidiga on muretu lapsepõlve sünonüümiks. Käesolev teos oli 1960. aastal Tartu Riiklikus Kunstimuuseumis Linda Kits-Mägi näitusel, ning töö on ära toodud näitusekataloogis number 72 all.

Anne Rebase portree, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Kits-Mägi Linda
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük