Anne Rebase portree, Linda 1934. aasta sügisel asus Kits-Mägi Pallasesse õppima ning lõpetas kooli Ado Vabbe juhendusel. Linda Kits-Mägi oli abielus kunstnik Elmar Kitsega ning nende tütar Saskia Kasemaa on samuti maalikunstnik. Juba loometee algusjärgus huvitas noort kunstnikku inimese portreteerimine. Selle kõige tähelepanuväärsed näited on Kits-Mägi lasteportreed, mis paistavad silma südamlikkuse ja natuuritruuduse poolest. "Anne Rebase portree“ kujutab samuti noort punapõskset neidu, kes patsikeste ja ruudulise kleidiga on muretu lapsepõlve sünonüümiks. Käesolev teos oli 1960. aastal Tartu Riiklikus Kunstimuuseumis Linda Kits-Mägi näitusel, ning töö on ära toodud näitusekataloogis number 72 all. 65x92 Alg: Anne Rebase portree, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis Kits-Mägi Linda
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Anne Rebase portree, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Anne Rebase portree

1955 Õli, lõuend. Signatuuriga. 83,3 x 63,2
Alghind: € 1650€
32. E-Kunstisalongi XXXII oksjon
05.04.2014 Tartu galeriis kell 15

1934. aasta sügisel asus Kits-Mägi Pallasesse õppima ning lõpetas kooli Ado Vabbe juhendusel. Linda Kits-Mägi oli abielus kunstnik Elmar Kitsega ning nende tütar Saskia Kasemaa on samuti maalikunstnik. Juba loometee algusjärgus huvitas noort kunstnikku inimese portreteerimine. Selle kõige tähelepanuväärsed näited on Kits-Mägi lasteportreed, mis paistavad silma südamlikkuse ja natuuritruuduse poolest. "Anne Rebase portree“ kujutab samuti noort punapõskset neidu, kes patsikeste ja ruudulise kleidiga on muretu lapsepõlve sünonüümiks. Käesolev teos oli 1960. aastal Tartu Riiklikus Kunstimuuseumis Linda Kits-Mägi näitusel, ning töö on ära toodud näitusekataloogis number 72 all.Linda Kits-Mägi
Maalikunstnik Linda Kits-Mägi sündis 1916 Venemaal Jekaterinburgis. Suri 1990. aastal Tartus. Kunstnik Elmar Kitse abikaasa. Õppis alates 1934. aastast Pallases. Lõpetas Tartu Kõrgema Kujutava Kunsti Kursused 1943. aastal Ado Vabbe õpilasena. Seejärel töötas Tartus vabakunstnikuna.Loonud peamiselt natüürmorte, lille- ja interjöörimaale.Kunstnike Liidu liige alates 1944. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Anne Rebase portree, Linda

Linda Kits-Mägi Anne Rebase portree 1955 Õli, lõuend Signatuuriga 1934. aasta sügisel asus Kits-Mägi Pallasesse õppima ning lõpetas kooli Ado Vabbe juhendusel. Linda Kits-Mägi oli abielus kunstnik Elmar Kitsega ning nende tütar Saskia Kasemaa on samuti maalikunstnik. Juba loometee algusjärgus huvitas noort kunstnikku inimese portreteerimine. Selle kõige tähelepanuväärsed näited on Kits-Mägi lasteportreed, mis paistavad silma südamlikkuse ja natuuritruuduse poolest. "Anne Rebase portree“ kujutab samuti noort punapõskset neidu, kes patsikeste ja ruudulise kleidiga on muretu lapsepõlve sünonüümiks. Käesolev teos oli 1960. aastal Tartu Riiklikus Kunstimuuseumis Linda Kits-Mägi näitusel, ning töö on ära toodud näitusekataloogis number 72 all.

Anne Rebase portree, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Kits-Mägi Linda
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük