Kaktus, Alfred Kongo E-kunstisalongis "Kaktus" on traditsiooniline Kongo lillemaal, kus kompositsiooni keskmes on lopsakas taim, mis täidab praktiliselt kogu pildi pinna. Autor keskendub töös koloriidi probleemidele. Kompositsiooni kompaktne ülesehitus vaid suurendab maali tervikmõju. 2000 Kaktus, Alfred Kongo E-kunstisalongis Kongo Alfred
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kaktus, Alfred Kongo E-kunstisalongis
Alfred Kongo (1906-1990)

Kaktus

1980. aastate II pool, Tempera, vineer 88x76
signatuurita
Alghind: € 19000/€1214
5. XX sajandi eesti kunsti meistrid
19.12.2000 Tallinnas, Mustpeade Maja

"Kaktus" on traditsiooniline Kongo lillemaal, kus kompositsiooni keskmes on lopsakas taim, mis
täidab praktiliselt kogu pildi pinna. Autor keskendub töös koloriidi probleemidele.
Kompositsiooni kompaktne ülesehitus vaid suurendab maali tervikmõju.Alfred Kongo (1906-1990)
Alfred Kongo lõpetas Pallase kunstikooli viimase lennu 1940. aastal Ado Vabbe õpilasena ning tema loomingukreedoks võib pidada koloriidi väljendusrikkust. Teda on põhiliselt köitnud maastikumaal, natüürmort ja lilled. Kongo lillemaalid on jõulised ning tihti jätab autor isegiportreteeritava nimetuse määratlemata, kuna olulisim on värvielamus.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kaktus, Alfred Kongo E-kunstisalongis

Alfred Kongo (1906-1990) Kaktus 1980 aastate II pool, Tempera, vineer 88x76 signatuurita Alghind: € 19000/€1214 5 "Kaktus" on traditsiooniline Kongo lillemaal, kus kompositsiooni keskmes on lopsakas taim, mistäidab praktiliselt kogu pildi pinna. Autor keskendub töös koloriidi probleemidele.Kompositsiooni kompaktne ülesehitus vaid suurendab maali tervikmõju.

Kaktus, Alfred Kongo E-kunstisalongis

Kongo Alfred
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük