41 Akt, Valdur Ohakas Valdur Ohakas õppis Tallinnas Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis Johannes Greenbergi ning Eerik Haameri käe all, hiljem Tartus Elmar Kitse ja Johannes Võerahansu juhendamisel. Inderk Hirv on jaotanud Ohaka loomingu kolme rühma - müügimaastikud, suured näitusepildid ning väikesed lohakad kompositsioonid, mida Hirv kirjeldab järgmiselt: “Nendes on kunstnik aus; kuna ta neid ise oluliseks ei pidanud, on ta aus ka iseenda suhtes. Pingutuseta siiras, valmis esimese igava joone või ilmetu värvilaigu järel papitükki kõrvale viskama”. 2006 41. Akt, Valdur Ohakas E-kunstisalongis Ohakas Valdur
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
41. Akt, Valdur Ohakas E-kunstisalongis
Valdur Ohakas (1925-1998)

41. Akt

1985. Õli, masoniit. 50x39. Signatuuriga.
Alghind: € 750, lõpphind: € 1600
51. E-Kunstisalongi LI oksjon
29.04.2023 Tartu galeriis kell 13

Valdur Ohakas õppis Tallinnas Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis Johannes Greenbergi ning Eerik Haameri käe all, hiljem Tartus Elmar Kitse ja Johannes Võerahansu juhendamisel. Inderk Hirv on jaotanud Ohaka loomingu kolme rühma - müügimaastikud, suured näitusepildid ning väikesed lohakad kompositsioonid, mida Hirv kirjeldab järgmiselt: “Nendes on kunstnik aus; kuna ta neid ise oluliseks ei pidanud, on ta aus ka iseenda suhtes. Pingutuseta siiras, valmis esimese igava joone või ilmetu värvilaigu järel papitükki kõrvale viskama”.Valdur Ohakas (1925-1998)
Maalikunstnik, sündinud 1925. aastal Tallinnas, suri 1998. Kunstihariduse sai 1942-1943 Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis ning 1944-1948 Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Kunstnike Liidu liige aastast 1959. Populaarsetes maastikumaalides valdab pruunikas koloriit.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

41 Akt, Valdur Ohakas

Valdur Ohakas (1925-1998) 41 Akt 1985 Valdur Ohakas õppis Tallinnas Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis Johannes Greenbergi ning Eerik Haameri käe all, hiljem Tartus Elmar Kitse ja Johannes Võerahansu juhendamisel. Inderk Hirv on jaotanud Ohaka loomingu kolme rühma - müügimaastikud, suured näitusepildid ning väikesed lohakad kompositsioonid, mida Hirv kirjeldab järgmiselt: “Nendes on kunstnik aus; kuna ta neid ise oluliseks ei pidanud, on ta aus ka iseenda suhtes. Pingutuseta siiras, valmis esimese igava joone või ilmetu värvilaigu järel papitükki kõrvale viskama”.

41. Akt, Valdur Ohakas E-kunstisalongis

Ohakas Valdur
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük