Maastik, Imat Suumann E-kunstisalongis Enamasti armastavad kunstnikud maalida vaheldusrikast maastikku, kuid Imat Suumann valib oma motiivid esmapilgul igavad ning üksluised. Hämmastav on aga tulemus, mis on alati emotsionaalne ning maaliliselt nauditav. Suumanni emotsioon on alati sordiini all, selles on meditatsiooni ning nukruse meeleolusid. Koloriit on samuti esmapilgul vaene, kuid rikas nüanssidelt. Tema maalilaad on tekitanud rea matkijaid, kuid nende piltides jääb puudu enamasti see salapärane miski, mis on peidus Suumanni maalides. 86 x 101 Alg: 12 000/ € 767 , lõpp: 12 000/ € 767 Tartu vaade 2004 Maastik, Imat Suumann E-kunstisalongis Suumann Imat
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik, Imat Suumann E-kunstisalongis
Imat Suumann (sünd 1964)

Maastik

2005 Õli, lõuend. 86 x 101. Signatuuriga.
Alghind: € 15000/€959, lõpphind: € 32 500/ 2 077
15. Meistri puudutus
09.11.2005 Tallinn, Mustpeade maja

Enamasti armastavad kunstnikud maalida vaheldusrikast maastikku, kuid Imat Suumann valib oma motiivid esmapilgul igavad ning üksluised. Hämmastav on aga tulemus, mis on alati emotsionaalne ning maaliliselt nauditav. Suumanni emotsioon on alati sordiini all, selles on meditatsiooni ning nukruse meeleolusid. Koloriit on samuti esmapilgul vaene, kuid rikas nüanssidelt. Tema maalilaad on tekitanud rea matkijaid, kuid nende piltides jääb puudu enamasti see salapärane miski, mis on peidus Suumanni maalides.Imat Suumann (sünd 1964)
Sündinud 1964. aastal Tartus, Aleksander Suumanni poeg. Õppis aastast 1988 Tartu Ülikooli maaliosakonnas, lõpetas selle 1995. aastal. Järgnevalt on Suumann tegutsenud maaliõppejõuna Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tartu Ülikoolis. Esineb näitustel aastast 1989 Tartus ja mujal. Liitus kunstnikerühmitusega Kursi Koolkond aastal 1996. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik, Imat Suumann E-kunstisalongis

Imat Suumann (sünd 1964) Maastik 2005 Õli, lõuend 86 x 101 Enamasti armastavad kunstnikud maalida vaheldusrikast maastikku, kuid Imat Suumann valib oma motiivid esmapilgul igavad ning üksluised. Hämmastav on aga tulemus, mis on alati emotsionaalne ning maaliliselt nauditav. Suumanni emotsioon on alati sordiini all, selles on meditatsiooni ning nukruse meeleolusid. Koloriit on samuti esmapilgul vaene, kuid rikas nüanssidelt. Tema maalilaad on tekitanud rea matkijaid, kuid nende piltides jääb puudu enamasti see salapärane miski, mis on peidus Suumanni maalides.

Maastik, Imat Suumann E-kunstisalongis

Suumann Imat
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük