Täiskuuõhtu, Imat Suumann E-kunstisalongis Tartu kunstnike 2005. aastalõpu näitusel oli Imat Suumannil väljas “Täiskuuõhtu", maal oli jätkuks tema varasemale ööpiltide seeriale. Kunstnik pälvis nende maalide eest Tartu linna olulisima Ado Vabbe nimelise kunstipreemia. Intervjuus ajalehele “Postimees" ütles kunstnik: “See on selle suve ainus pilt, pikalt tehtud, suve algusest suve lõpuni. Tal on selline tobe pealkiri nagu «Täiskuuõhtu». Maalitud võiks öelda et lauda taga Ahja ja Vastse- Kuuste tee ääres. . . . Mida pikemat aega teed, proovid ja muudad, seda tõhusam on see pilt lõpuks. Võib kauem vaadata. . . . Mu õpetaja Silvia Jõgever ennustas mulle ammu, et ega ma preemiainimene ei ole. Preemiainimesed peavad olema päevakajalised ja sotsiaalsed, minul seda kõike ei ole. " I. Suumann on ikka maalinud pigem seda, mis hinge hellaks teeb ning pakub vaatajale maalilist naudingut. 2004 Täiskuuõhtu, Imat Suumann E-kunstisalongis Suumann Imat
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Täiskuuõhtu, Imat Suumann E-kunstisalongis
Imat Suumann (sünd 1964)

Täiskuuõhtu

2005 Õli, lõuend. 65,6 x 100,5. Signatuuriga.
Alghind: € 15500/€991, lõpphind: € 16 500/ 1 055
16. Meistrite paraad
29.03.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Tartu kunstnike 2005. aastalõpu näitusel oli Imat Suumannil väljas
“Täiskuuõhtu", maal oli jätkuks tema varasemale ööpiltide
seeriale. Kunstnik pälvis nende maalide eest Tartu linna olulisima
Ado Vabbe nimelise kunstipreemia. Intervjuus ajalehele
“Postimees" ütles kunstnik: “See on selle suve ainus pilt, pikalt
tehtud, suve algusest suve lõpuni. Tal on selline tobe pealkiri nagu
«Täiskuuõhtu». Maalitud võiks öelda et lauda taga Ahja ja Vastse-
Kuuste tee ääres. ... Mida pikemat aega teed, proovid ja muudad,
seda tõhusam on see pilt lõpuks. Võib kauem vaadata. ... Mu
õpetaja Silvia Jõgever ennustas mulle ammu, et ega ma
preemiainimene ei ole. Preemiainimesed peavad olema
päevakajalised ja sotsiaalsed, minul seda kõike ei ole." I. Suumann
on ikka maalinud pigem seda, mis hinge hellaks teeb ning pakub
vaatajale maalilist naudingut.Imat Suumann (sünd 1964)
Sündinud 1964. aastal Tartus, Aleksander Suumanni poeg. Õppis aastast 1988 Tartu Ülikooli maaliosakonnas, lõpetas selle 1995. aastal. Järgnevalt on Suumann tegutsenud maaliõppejõuna Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tartu Ülikoolis. Esineb näitustel aastast 1989 Tartus ja mujal. Liitus kunstnikerühmitusega Kursi Koolkond aastal 1996. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Täiskuuõhtu, Imat Suumann E-kunstisalongis

Imat Suumann (sünd 1964) Täiskuuõhtu 2005 Õli, lõuend 65,6 x 100,5 Tartu kunstnike 2005. aastalõpu näitusel oli Imat Suumannil väljas“Täiskuuõhtu", maal oli jätkuks tema varasemale ööpiltideseeriale. Kunstnik pälvis nende maalide eest Tartu linna olulisimaAdo Vabbe nimelise kunstipreemia. Intervjuus ajalehele“Postimees" ütles kunstnik: “See on selle suve ainus pilt, pikalttehtud, suve algusest suve lõpuni. Tal on selline tobe pealkiri nagu«Täiskuuõhtu». Maalitud võiks öelda et lauda taga Ahja ja Vastse-Kuuste tee ääres. ... Mida pikemat aega teed, proovid ja muudad,seda tõhusam on see pilt lõpuks. Võib kauem vaadata. ... Muõpetaja Silvia Jõgever ennustas mulle ammu, et ega mapreemiainimene ei ole. Preemiainimesed peavad olemapäevakajalised ja sotsiaalsed, minul seda kõike ei ole." I. Suumannon ikka maalinud pigem seda, mis hinge hellaks teeb ning pakubvaatajale maalilist naudingut.

Täiskuuõhtu, Imat Suumann E-kunstisalongis

Suumann Imat
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük