Õhtusest liivast tehtud linn, Kursi Koolkonda kuuluv Suumann omandas kunstihariduse Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Suumanni tänavusest juubelinäitusest on kunstiajaloolane Krista Piirimäe kirjutanud nii: "Iga Suumanni maal on nagu läbilõige Tartu poole tuhande aastasest ajaloost. See kulgeb läbi arhitektuuri, mille alustalaks, elujõuks ja sümboliteks on Jaani kirik ja toomkirik, mis on igas pildis kas täielikult või siis torni, teravkaare, portaali või gooti akendena. Nende peale on ta maalinud hilisemate aegade hooneid, mõned baroksete kaunistustega, kõige rohkem on kastmaju. “ Käesolev teos on reprodutseeritud 2013. aasta Kursi Koolkonna kataloogis lk 64. Maal oli eksponeeritud kunsntiku isikunäitusel "Ma tulen üle Toome“ 2014. aasta juulis Tartu Kunstimajas ning Kursi Koolkonna 25. juubelinäitusel 2013. aastal nii Vaal Galeriis, Tartu Kunstimajas kui ka Riia galeriis Rīgas Mākslas Telpa. 2004 Õhtusest liivast tehtud linn, Imat Suumann E-kunstisalongis Suumann Imat
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Õhtusest liivast tehtud linn, Imat Suumann E-kunstisalongis
Imat Suumann (sünd 1964)

Õhtusest liivast tehtud linn

2013 Õli, lõuend. Signatuuriga. 100x100
Alghind: € €1800, lõpphind: € 2 500
33. E-Kunstisalongi XXXIII oksjon
09.11.2014 Tartu galeriis kell 15

Kursi Koolkonda kuuluv Suumann omandas kunstihariduse Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Suumanni tänavusest juubelinäitusest on kunstiajaloolane Krista Piirimäe kirjutanud nii: "Iga Suumanni maal on nagu läbilõige Tartu poole tuhande aastasest ajaloost. See kulgeb läbi arhitektuuri, mille alustalaks, elujõuks ja sümboliteks on Jaani kirik ja toomkirik, mis on igas pildis kas täielikult või siis torni, teravkaare, portaali või gooti akendena. Nende peale on ta maalinud hilisemate aegade hooneid, mõned baroksete kaunistustega, kõige rohkem on kastmaju.“ Käesolev teos on reprodutseeritud 2013. aasta Kursi Koolkonna kataloogis lk 64. Maal oli eksponeeritud kunsntiku isikunäitusel "Ma tulen üle Toome“ 2014. aasta juulis Tartu Kunstimajas ning Kursi Koolkonna 25. juubelinäitusel 2013. aastal nii Vaal Galeriis, Tartu Kunstimajas kui ka Riia galeriis Rīgas Mākslas Telpa.Imat Suumann (sünd 1964)
Sündinud 1964. aastal Tartus, Aleksander Suumanni poeg. Õppis aastast 1988 Tartu Ülikooli maaliosakonnas, lõpetas selle 1995. aastal. Järgnevalt on Suumann tegutsenud maaliõppejõuna Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tartu Ülikoolis. Esineb näitustel aastast 1989 Tartus ja mujal. Liitus kunstnikerühmitusega Kursi Koolkond aastal 1996. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Õhtusest liivast tehtud linn,

Imat Suumann (sünd 1964) Õhtusest liivast tehtud linn 2013 Õli, lõuend Signatuuriga Kursi Koolkonda kuuluv Suumann omandas kunstihariduse Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Suumanni tänavusest juubelinäitusest on kunstiajaloolane Krista Piirimäe kirjutanud nii: "Iga Suumanni maal on nagu läbilõige Tartu poole tuhande aastasest ajaloost. See kulgeb läbi arhitektuuri, mille alustalaks, elujõuks ja sümboliteks on Jaani kirik ja toomkirik, mis on igas pildis kas täielikult või siis torni, teravkaare, portaali või gooti akendena. Nende peale on ta maalinud hilisemate aegade hooneid, mõned baroksete kaunistustega, kõige rohkem on kastmaju.“ Käesolev teos on reprodutseeritud 2013. aasta Kursi Koolkonna kataloogis lk 64. Maal oli eksponeeritud kunsntiku isikunäitusel "Ma tulen üle Toome“ 2014. aasta juulis Tartu Kunstimajas ning Kursi Koolkonna 25. juubelinäitusel 2013. aastal nii Vaal Galeriis, Tartu Kunstimajas kui ka Riia galeriis Rīgas Mākslas Telpa.

Õhtusest liivast tehtud linn, Imat Suumann E-kunstisalongis

Suumann Imat
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük