Talv, Imat Suumann E-kunstisalongis Imat Suumann omandas kunstihariduse Tartu Ülikooli maaliosakonnas aastatel 1988-1995 ja asus pärast seda tööle õppejõuna nii Tartu Ülikooli kui Tartu Kõrgemasse Kunstikooli. Imat Suumanni kui kunstniku iseloomustamiseks võib kasutada sõnapaari "õhumaalija“. Teisisõnu on tal erakordne oskus tabada aasta- ja päevaajale omast õhustikku. Ainuüksi talle omase tundlikkusega suudab ta jäädvustada mistahes ajahetke olemust, millega ta muudab ka kõige argisema motiivi nauditavaks. Imat Suumanni ei ole kontseptuaalne maalija, kes püüaks kunstipublikule mõnd sõnumit edastada või sotsiaalseid tõekspidamisi väljendada, vaid ta maalib eelkõige meeleolu. Kunstnik kasutab peamiselt impressionistlikke värvilahendusi. Teos "Talv" on väheste värvidega loodud heledatooniline poeetiline visioon Eestimaa talvisest maastikust, mida iseloomustab varjundirikkus. Imat Suumannil on erakordne oskus märgata lihtsuse ilu, mis tänases asises maailmas paljudel kaduma on läinud. Antud töös tuleb see suurepäraselt esile. 86 x 101 Alg: 12 000/ € 767 , lõpp: 12 000/ € 767 Tartu vaade 2004 Talv, Imat Suumann E-kunstisalongis Suumann Imat
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Talv, Imat Suumann E-kunstisalongis

Talv

2007 Õli,lõuend 51 x 100
Alghind: 25 000/ € 1 598, lõpphind: € 27 500/ 1 757
21. E-Kunstisalongi XXI oksjon
01.12.2008 Tallinna galerii

Imat Suumann omandas kunstihariduse Tartu Ülikooli maaliosakonnas aastatel 1988-1995 ja asus pärast seda tööle õppejõuna nii Tartu Ülikooli kui Tartu Kõrgemasse Kunstikooli. Imat Suumanni kui kunstniku iseloomustamiseks võib kasutada sõnapaari "õhumaalija“. Teisisõnu on tal erakordne oskus tabada aasta- ja päevaajale omast õhustikku. Ainuüksi talle omase tundlikkusega suudab ta jäädvustada mistahes ajahetke olemust, millega ta muudab ka kõige argisema motiivi nauditavaks.
Imat Suumanni ei ole kontseptuaalne maalija, kes püüaks kunstipublikule mõnd sõnumit edastada või sotsiaalseid tõekspidamisi väljendada, vaid ta maalib eelkõige meeleolu.
Kunstnik kasutab peamiselt impressionistlikke värvilahendusi. Teos "Talv" on väheste värvidega loodud heledatooniline poeetiline visioon Eestimaa talvisest maastikust, mida iseloomustab varjundirikkus. Imat Suumannil on erakordne oskus märgata lihtsuse ilu, mis tänases asises maailmas paljudel kaduma on läinud. Antud töös tuleb see suurepäraselt esile.Imat Suumann
Sündinud 1964. aastal Tartus, Aleksander Suumanni poeg. Õppis aastast 1988 Tartu Ülikooli maaliosakonnas, lõpetas selle 1995. aastal. Järgnevalt on Suumann tegutsenud maaliõppejõuna Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tartu Ülikoolis. Esineb näitustel aastast 1989 Tartus ja mujal. Liitus kunstnikerühmitusega Kursi Koolkond aastal 1996. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Talv, Imat Suumann E-kunstisalongis

Imat Suumann Talv 2007 Õli,lõuend 51 x 100 Alghind: 25 000/ € 1 598, lõpphind: € 27 500/ 1 757 21 E-Kunstisalongi XXI oksjon 01 Imat Suumann omandas kunstihariduse Tartu Ülikooli maaliosakonnas aastatel 1988-1995 ja asus pärast seda tööle õppejõuna nii Tartu Ülikooli kui Tartu Kõrgemasse Kunstikooli. Imat Suumanni kui kunstniku iseloomustamiseks võib kasutada sõnapaari "õhumaalija“. Teisisõnu on tal erakordne oskus tabada aasta- ja päevaajale omast õhustikku. Ainuüksi talle omase tundlikkusega suudab ta jäädvustada mistahes ajahetke olemust, millega ta muudab ka kõige argisema motiivi nauditavaks.Imat Suumanni ei ole kontseptuaalne maalija, kes püüaks kunstipublikule mõnd sõnumit edastada või sotsiaalseid tõekspidamisi väljendada, vaid ta maalib eelkõige meeleolu. Kunstnik kasutab peamiselt impressionistlikke värvilahendusi. Teos "Talv" on väheste värvidega loodud heledatooniline poeetiline visioon Eestimaa talvisest maastikust, mida iseloomustab varjundirikkus. Imat Suumannil on erakordne oskus märgata lihtsuse ilu, mis tänases asises maailmas paljudel kaduma on läinud. Antud töös tuleb see suurepäraselt esile.

Talv, Imat Suumann E-kunstisalongis

Suumann Imat
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük