Maastik kruusateega, Imat Suumann Suumanni ööpildid on suvel andnud maad päikeselisele maastikule. Kunstnikule omaselt jäädvustab ta ikka midagi nii argist ja Eestimaale ainuomast. Seekord on motiiviks andnud ainest kruusane külavahetee, mis oma tolmu ja kurvilisusega kuulub kõigi suviste ringsõitude hulka. Suumanni puhul lihtsalt ei taipa, mis nippi ta kasutab, et avastab need nö justkui kõige tüüpilisemad ja samas kõige igavamad küljed meie looduses ning maalib need pildil millekski eriliseks, vaid talle omaseks poeetiliseks nägemuseks. Ilmselt on selleks vaja olla Imat Suumann, et jäädvustada “Eesti talve" ja teisi nii tuttavlikke maastikumotiive, mis meid kõikjal ümbritsevad, kuid alles tema maalidel vaatama panevad. 2004 Maastik kruusateega, Imat Suumann E-kunstisalongis Suumann Imat
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik kruusateega, Imat Suumann E-kunstisalongis
Imat Suumann (sünd 1964)

Maastik kruusateega

2006 Õli, lõuend. Signatuuriga. 51 x 100
Alghind: € 12500/€799, lõpphind: € 14 000/ 895
17. Meistri kiituseks
11.10.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Suumanni ööpildid on suvel andnud maad päikeselisele
maastikule. Kunstnikule omaselt jäädvustab ta ikka midagi nii argist ja Eestimaale ainuomast. Seekord on motiiviks andnud ainest kruusane külavahetee, mis oma tolmu ja kurvilisusega kuulub kõigi suviste ringsõitude hulka. Suumanni puhul lihtsalt ei taipa, mis nippi ta kasutab, et avastab need nö justkui kõige tüüpilisemad ja samas kõige igavamad küljed meie looduses ning maalib need pildil millekski eriliseks, vaid talle omaseks poeetiliseks nägemuseks. Ilmselt on selleks vaja olla Imat Suumann, et jäädvustada “Eesti talve" ja teisi nii tuttavlikke
maastikumotiive, mis meid kõikjal ümbritsevad, kuid alles tema maalidel vaatama panevad.Imat Suumann (sünd 1964)
Sündinud 1964. aastal Tartus, Aleksander Suumanni poeg. Õppis aastast 1988 Tartu Ülikooli maaliosakonnas, lõpetas selle 1995. aastal. Järgnevalt on Suumann tegutsenud maaliõppejõuna Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tartu Ülikoolis. Esineb näitustel aastast 1989 Tartus ja mujal. Liitus kunstnikerühmitusega Kursi Koolkond aastal 1996. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik kruusateega, Imat Suumann

Imat Suumann (sünd 1964) Maastik kruusateega 2006 Õli, lõuend Signatuuriga Suumanni ööpildid on suvel andnud maad päikeseliselemaastikule. Kunstnikule omaselt jäädvustab ta ikka midagi nii argist ja Eestimaale ainuomast. Seekord on motiiviks andnud ainest kruusane külavahetee, mis oma tolmu ja kurvilisusega kuulub kõigi suviste ringsõitude hulka. Suumanni puhul lihtsalt ei taipa, mis nippi ta kasutab, et avastab need nö justkui kõige tüüpilisemad ja samas kõige igavamad küljed meie looduses ning maalib need pildil millekski eriliseks, vaid talle omaseks poeetiliseks nägemuseks. Ilmselt on selleks vaja olla Imat Suumann, et jäädvustada “Eesti talve" ja teisi nii tuttavlikkemaastikumotiive, mis meid kõikjal ümbritsevad, kuid alles tema maalidel vaatama panevad.

Maastik kruusateega, Imat Suumann E-kunstisalongis

Suumann Imat
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük