Pargis, Hugo Lepik E-kunstisalongis Kunstiteadlane Kaalu Kirme on Hugo Lepikut pidanud üheks lootustandvamaks Günther Reindorffi õpilaseks. Lepik lõpetas 1928. aastal Riigi Kunsttööstuskooli graafika alal, kuid hiljem tegutses ka maalijana. Lisaks täiendas ta end Saksamaal ning viibis õpireisidel Itaalias, Soomes ja Kanadas. 1944. aastal lahkus Lepik Eestist ning jätkas kunstiloomingut Rootsis. Teos "Pargis" annab tunnistust Lepiku värvierksast maalilaadist, millega ta on maastikumotiivi lahendanud, aktsendiks on ta lisanud väikesed, kuid eredad figuurilaigud. 2005 Pargis, Hugo Lepik E-kunstisalongis Lepik Hugo
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Pargis, Hugo Lepik E-kunstisalongis
Hugo Lepik (1905-2001)

Pargis

1948 Õli, masoniit. Signatuuriga. Originaalraamiga. 45,8x54,3
Alghind: € €500, lõpphind: € 625
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

Kunstiteadlane Kaalu Kirme on Hugo Lepikut pidanud üheks
lootustandvamaks Günther Reindorffi õpilaseks. Lepik lõpetas
1928. aastal Riigi Kunsttööstuskooli graafika alal, kuid
hiljem tegutses ka maalijana. Lisaks täiendas ta end Saksamaal
ning viibis õpireisidel Itaalias, Soomes ja Kanadas. 1944. aastal
lahkus Lepik Eestist ning jätkas kunstiloomingut Rootsis. Teos
"Pargis" annab tunnistust Lepiku värvierksast maalilaadist,
millega ta on maastikumotiivi lahendanud, aktsendiks on ta
lisanud väikesed, kuid eredad figuurilaigud.Hugo Lepik (1905-2001)
Elas aastatel 1905-2001. Lõpetas 1939. aastal Riigi Kunsttööstuskooli ning omandas õpetaja kutse.Töötas samas asutuses õppejõuna. Hiljem täiendas ennast veel Berliini kõrgemas graafikakoolis, lõpetas selle 1935. aastal kivi- ja ofsettrüki alal. Käinud õppereisidel Berliinis, Soomes, Kanadas ja Itaalias. Näitused aastast 1929. Lahkus Eestist 1944. aastal ning jäi elama Göteborgi.Maaliloomingus valdavad värvierksad Eesti, Rootsi ja Norra rannavaated. Viljelenud vaba-, tarbe- ja raamatugraafikat, eksliibrist ja plakatit.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Pargis, Hugo Lepik E-kunstisalongis

Hugo Lepik (1905-2001) Pargis 1948 Õli, masoniit Signatuuriga Kunstiteadlane Kaalu Kirme on Hugo Lepikut pidanud ühekslootustandvamaks Günther Reindorffi õpilaseks. Lepik lõpetas1928. aastal Riigi Kunsttööstuskooli graafika alal, kuidhiljem tegutses ka maalijana. Lisaks täiendas ta end Saksamaalning viibis õpireisidel Itaalias, Soomes ja Kanadas. 1944. aastallahkus Lepik Eestist ning jätkas kunstiloomingut Rootsis. Teos"Pargis" annab tunnistust Lepiku värvierksast maalilaadist,millega ta on maastikumotiivi lahendanud, aktsendiks on talisanud väikesed, kuid eredad figuurilaigud.

Pargis, Hugo Lepik E-kunstisalongis

Lepik Hugo
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük