Suvine Urvaste Uhtjärv, Enn Esimesed kokkupuuted kunstiga olid Enn Volmerel koolipäevil, kui tema joonistusõpetajaks Otepää gümnaasiumis oli kunstnik Märt Laarman. Sealt sai alguse ka Volmere suurem huvi looduse jälgimise ja kunsti vastu, millega ta innukalt tegelema hakkas. Kuigi tal jäi ametlik kunstiharidus omandamata, sai temast 1961. a. Kunstnike Liidu liige. Vajalikud teadmised, kogemused ja oskused saavutas ta suuresti tänu oma headele kunstnikest sõpradele - Johannes Uiga, Aleksander Vardi, Johannes Võerahansu jt. Üheskoos käidi looduses maalimas. Volmere armastas tugevaid ja säravaid värve, vormide liigendamisel kasutas jõulisi musti kontuure. Kunstniku motiivid pärinevad suuresti Lõuna-Eesti künklikust maastikust ning seda ka maalil “Suvine Urvaste Uhtjärv" . Meistrilt meistrile Suvine Urvaste Uhtjärv, Enn Volmere E-kunstisalongis Volmere Enn
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Suvine Urvaste Uhtjärv, Enn Volmere E-kunstisalongis

Suvine Urvaste Uhtjärv

1973 Õli, lõuend 53 x 80
Alghind: 13 000/ € 830
23. E-Kunstisalongi XXIII oksjon
13.12.2009 kell 15 Tartu galerii

Esimesed kokkupuuted kunstiga olid Enn Volmerel koolipäevil, kui tema joonistusõpetajaks Otepää gümnaasiumis oli kunstnik Märt Laarman. Sealt sai alguse ka Volmere suurem huvi looduse jälgimise ja kunsti vastu, millega ta innukalt tegelema hakkas. Kuigi tal jäi ametlik kunstiharidus omandamata, sai temast 1961.a. Kunstnike Liidu liige. Vajalikud teadmised, kogemused ja oskused saavutas ta suuresti tänu oma headele kunstnikest sõpradele - Johannes Uiga, Aleksander Vardi, Johannes Võerahansu jt. Üheskoos käidi looduses maalimas.
Volmere armastas tugevaid ja säravaid värve, vormide liigendamisel kasutas jõulisi musti kontuure. Kunstniku motiivid pärinevad suuresti Lõuna-Eesti künklikust maastikust ning seda ka maalil “Suvine Urvaste Uhtjärv" .Enn Volmere
Maalikunstnik, sündinud 1908. aastal Tartumaal. Suri 1978. aastal Otepääl. Õppis 1925-26 Otepää põllumajanduskoolis ning 1934-37 Vahi aiandus-mesinduskoolis. Kunstnikuna iseõppinu. Aastast 1961 LK-I liige. LoonudLõuna-Eesti maastiku- ja linnavaateid ning natüürmorte. Näitustel esinenud aastast 1943.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Suvine Urvaste Uhtjärv, Enn

Enn Volmere Suvine Urvaste Uhtjärv 1973 Õli, lõuend 53 x 80 Alghind: 13 000/ € 830 23 E-Kunstisalongi XXIII oksjon 13 Esimesed kokkupuuted kunstiga olid Enn Volmerel koolipäevil, kui tema joonistusõpetajaks Otepää gümnaasiumis oli kunstnik Märt Laarman. Sealt sai alguse ka Volmere suurem huvi looduse jälgimise ja kunsti vastu, millega ta innukalt tegelema hakkas. Kuigi tal jäi ametlik kunstiharidus omandamata, sai temast 1961.a. Kunstnike Liidu liige. Vajalikud teadmised, kogemused ja oskused saavutas ta suuresti tänu oma headele kunstnikest sõpradele - Johannes Uiga, Aleksander Vardi, Johannes Võerahansu jt. Üheskoos käidi looduses maalimas. Volmere armastas tugevaid ja säravaid värve, vormide liigendamisel kasutas jõulisi musti kontuure. Kunstniku motiivid pärinevad suuresti Lõuna-Eesti künklikust maastikust ning seda ka maalil “Suvine Urvaste Uhtjärv" .

Suvine Urvaste Uhtjärv, Enn Volmere E-kunstisalongis

Volmere Enn
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük