Suvine Urvaste Uhtjärv, Enn Esimesed kokkupuuted kunstiga olid Enn Volmerel koolipäevil, kui tema joonistusõpetajaks Otepää gümnaasiumis oli kunstnik Märt Laarman. Sealt sai alguse ka Volmere suurem huvi looduse jälgimise ja kunsti vastu, millega ta innukalt tegelema hakkas. Kuigi tal jäi ametlik kunstiharidus omandamata, sai temast 1961. a. Kunstnike Liidu liige. Vajalikud teadmised, kogemused ja oskused saavutas ta suuresti tänu oma headele kunstnikest sõpradele - Johannes Uiga, Aleksander Vardi, Johannes Võerahansu jt. Üheskoos käidi looduses maalimas. Volmere armastas tugevaid ja säravaid värve, vormide liigendamisel kasutas jõulisi musti kontuure. Kunstniku motiivid pärinevad suuresti Lõuna-Eesti künklikust maastikust ning seda ka maalil “Suvine Urvaste Uhtjärv" . 2000 Suvine Urvaste Uhtjärv, Enn Volmere E-kunstisalongis Volmere Enn
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Suvine Urvaste Uhtjärv, Enn Volmere E-kunstisalongis
Enn Volmere (1908-1978)

Suvine Urvaste Uhtjärv

1973 Õli, lõuend 53 x 80
Alghind: € 13000/€830
23. E-Kunstisalongi XXIII oksjon
13.12.2009 kell 15 Tartu galerii

Esimesed kokkupuuted kunstiga olid Enn Volmerel koolipäevil, kui tema joonistusõpetajaks Otepää gümnaasiumis oli kunstnik Märt Laarman. Sealt sai alguse ka Volmere suurem huvi looduse jälgimise ja kunsti vastu, millega ta innukalt tegelema hakkas. Kuigi tal jäi ametlik kunstiharidus omandamata, sai temast 1961.a. Kunstnike Liidu liige. Vajalikud teadmised, kogemused ja oskused saavutas ta suuresti tänu oma headele kunstnikest sõpradele - Johannes Uiga, Aleksander Vardi, Johannes Võerahansu jt. Üheskoos käidi looduses maalimas.
Volmere armastas tugevaid ja säravaid värve, vormide liigendamisel kasutas jõulisi musti kontuure. Kunstniku motiivid pärinevad suuresti Lõuna-Eesti künklikust maastikust ning seda ka maalil “Suvine Urvaste Uhtjärv" .Enn Volmere (1908-1978)
Maalikunstnik, sündinud 1908. aastal Tartumaal. Suri 1978. aastal Otepääl. Õppis 1925-26 Otepää põllumajanduskoolis ning 1934-37 Vahi aiandus-mesinduskoolis. Kunstnikuna iseõppinu. Aastast 1961 LK-I liige. LoonudLõuna-Eesti maastiku- ja linnavaateid ning natüürmorte. Näitustel esinenud aastast 1943.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Suvine Urvaste Uhtjärv, Enn

Enn Volmere (1908-1978) Suvine Urvaste Uhtjärv 1973 Õli, lõuend 53 x 80 Alghind: € 13000/€830 23 E-Kunstisalongi XXIII oksjon 13 Esimesed kokkupuuted kunstiga olid Enn Volmerel koolipäevil, kui tema joonistusõpetajaks Otepää gümnaasiumis oli kunstnik Märt Laarman. Sealt sai alguse ka Volmere suurem huvi looduse jälgimise ja kunsti vastu, millega ta innukalt tegelema hakkas. Kuigi tal jäi ametlik kunstiharidus omandamata, sai temast 1961.a. Kunstnike Liidu liige. Vajalikud teadmised, kogemused ja oskused saavutas ta suuresti tänu oma headele kunstnikest sõpradele - Johannes Uiga, Aleksander Vardi, Johannes Võerahansu jt. Üheskoos käidi looduses maalimas. Volmere armastas tugevaid ja säravaid värve, vormide liigendamisel kasutas jõulisi musti kontuure. Kunstniku motiivid pärinevad suuresti Lõuna-Eesti künklikust maastikust ning seda ka maalil “Suvine Urvaste Uhtjärv" .

Suvine Urvaste Uhtjärv, Enn Volmere E-kunstisalongis

Volmere Enn
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük