Tartu vaade Vabaduse silla Töö kuulub vanameistri varjasse loomingusse, mis on muutunud nüüd juba suureks rariteediks. Sõjajärgne Tartu vaade legendaarse Kivisilla varemetega, köidab nii oma puht ajalooliste tagamaadega, kui ka kompositsiooni maalilise lahendusega. Kalju Nagel on tuntud Lõuna-Eesti maastikute maalijana, keda köitsid nii panoraamsed kui ka intiimsed vaated. Ta on hilise “pallasliku" maalikooli üks tuntumaid esindajaid. 2000 Tartu vaade Vabaduse silla varemetega, Kalju Nagel E-kunstisalongis Nagel Kalju
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Tartu vaade Vabaduse silla varemetega, Kalju Nagel E-kunstisalongis
Kalju Nagel (1918–2005)

Tartu vaade Vabaduse silla varemetega

1947 Õli, papp. Ava: 42x57,5. Signeeritud.
Alghind: € 13500/€863
8. Meistrilt rahvale
06.10.2002 Tartu Linnamuuseum

Töö kuulub vanameistri varjasse loomingusse, mis
on muutunud nüüd juba suureks rariteediks.
Sõjajärgne Tartu vaade legendaarse Kivisilla
varemetega, köidab nii oma puht ajalooliste
tagamaadega, kui ka kompositsiooni maalilise
lahendusega. Kalju Nagel on tuntud Lõuna-Eesti
maastikute maalijana, keda köitsid nii
panoraamsed kui ka intiimsed vaated. Ta on hilise
“pallasliku" maalikooli üks tuntumaid esindajaid.Kalju Nagel (1918–2005)
Maalikunstnik Kalju Nagel sündis 1918. aastal Tartumaal, suri 2005. aastal.Õppis 1936–1939 Pallases Aleksander Vardi ateljees, kust kutsuti 1939. aastal sõjaväeteenistusse. Osales ka II maailmasõjas. Jätkas 1945–1947 kunstiõpinguid Vardi juhendamisel Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Eesti Kunstnike Liidu liige alates 1956. aastast. Osales näitustel alates 1947. aastast.Viljelenud maastikumaali, vähem natüürmorti, portreed ja figuurikompositsiooni.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tartu vaade Vabaduse silla

Kalju Nagel (1918–2005) Tartu vaade Vabaduse silla varemetega 1947 Õli, papp Ava: 42x57,5 Töö kuulub vanameistri varjasse loomingusse, mis on muutunud nüüd juba suureks rariteediks. Sõjajärgne Tartu vaade legendaarse Kivisilla varemetega, köidab nii oma puht ajalooliste tagamaadega, kui ka kompositsiooni maaliliselahendusega. Kalju Nagel on tuntud Lõuna-Eesti maastikute maalijana, keda köitsid nii panoraamsed kui ka intiimsed vaated. Ta on hilise“pallasliku" maalikooli üks tuntumaid esindajaid.

Tartu vaade Vabaduse silla varemetega, Kalju Nagel E-kunstisalongis

Nagel Kalju
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük