53 E-Kunstisalongi LIII oksjon Tere tulemast E-Kunstisalongi 53. kunstioksjonile! E-Kunstisalongi oksjon toimub igal kevadel ja sügisel alates 1999. aastast. Seekordsel oksjonil on kokku 80 teost 63 kunstnikult. Meie oksjonikataloog on rohkem kui lihtsalt kogumik kunstiteoseid. See on kutse avastada, uurida ja sukelduda kunsti sügavustesse, et leida enda jaoks uusi mõtteid ja elamusi. Iga kunstiteos meie kataloogis on valitud hoolega, et pakkuda teile mitmekesist ja haaravat kunstielamust. Kunst on läbi aegade olnud inimkonna üks olulisemaid väljendusvorme, peegeldades ajaloo keerdkäike, kultuuride rikkust ning inimeste loovust. Iga kunstiteos on lugu, olgu see loodud traditsioonilises või kaasaegses võtmes. Iga kunstiteose lugu ootab avastamist ja tõlgendamist. Kunstikriitik Georg Eduard Luiga on 1908. aastal kirjutanud artiklis "Mis on kunst”: “Tundmuste äratamine - see on siis õieti kunsti ülesanne. Ja mida kaugemale ühe kunstitöö mõju ulatab, nii et ta mitte ainult ühe põlwe rahwa, waid ka järeletulewate sugude juures ettekujutamise peal põhjenewaid tundmusi suudab äratada - seda täielikum ja kõrgem on kunst. Klassikaliseks nimetame niisugust kunstitööd, mille mõju mitte aeg ei hävita. “ Meie eesmärk on luua sild kunsti ja vaatleja vahel ning ruum, kus kogeda kunstimaailma mitmekesisust, avastada uusi lemmikuid ja ammutada inspiratsiooni. Kataloog on teejuht sel avastusretkel ning loodame, et igaüks leiab siit midagi, mis paneb silma särama ja südame kiiremini tuksuma. Meeldejäävaid kunstielamusi! Alg: € 1 400 53. E-Kunstisalongi LIII oksjon
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

53. E-Kunstisalongi LIII oksjon

13.04.2024 Tartu galeriis kell 13

Tere tulemast E-Kunstisalongi 53. kunstioksjonile!
E-Kunstisalongi oksjon toimub igal kevadel ja sügisel alates 1999. aastast. Seekordsel oksjonil on kokku 80 teost 63 kunstnikult.
Meie oksjonikataloog on rohkem kui lihtsalt kogumik kunstiteoseid. See on kutse avastada, uurida ja sukelduda kunsti sügavustesse, et leida enda jaoks uusi mõtteid ja elamusi. Iga kunstiteos meie kataloogis on valitud hoolega, et pakkuda teile mitmekesist ja haaravat kunstielamust.
Kunst on läbi aegade olnud inimkonna üks olulisemaid väljendusvorme, peegeldades ajaloo keerdkäike, kultuuride rikkust ning inimeste loovust. Iga kunstiteos on lugu, olgu see loodud traditsioonilises või kaasaegses võtmes. Iga kunstiteose lugu ootab avastamist ja tõlgendamist.
Kunstikriitik Georg Eduard Luiga on 1908.aastal kirjutanud artiklis "Mis on kunst”: “Tundmuste äratamine - see on siis õieti kunsti ülesanne. Ja mida kaugemale ühe kunstitöö mõju ulatab, nii et ta mitte ainult ühe põlwe rahwa, waid ka järeletulewate sugude juures ettekujutamise peal põhjenewaid tundmusi suudab äratada - seda täielikum ja kõrgem on kunst. Klassikaliseks nimetame niisugust kunstitööd, mille mõju mitte aeg ei hävita.“

Meie eesmärk on luua sild kunsti ja vaatleja vahel ning ruum, kus kogeda kunstimaailma mitmekesisust, avastada uusi lemmikuid ja ammutada inspiratsiooni. Kataloog on teejuht sel avastusretkel ning loodame, et igaüks leiab siit midagi, mis paneb silma särama ja südame kiiremini tuksuma.
Meeldejäävaid kunstielamusi!Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

53 E-Kunstisalongi LIII oksjon

Priidu Aavik 1 Tiigi tänavale Aia tänava vaade 1944 Tere tulemast E-Kunstisalongi 53. kunstioksjonile!E-Kunstisalongi oksjon toimub igal kevadel ja sügisel alates 1999. aastast. Seekordsel oksjonil on kokku 80 teost 63 kunstnikult. Meie oksjonikataloog on rohkem kui lihtsalt kogumik kunstiteoseid. See on kutse avastada, uurida ja sukelduda kunsti sügavustesse, et leida enda jaoks uusi mõtteid ja elamusi. Iga kunstiteos meie kataloogis on valitud hoolega, et pakkuda teile mitmekesist ja haaravat kunstielamust.Kunst on läbi aegade olnud inimkonna üks olulisemaid väljendusvorme, peegeldades ajaloo keerdkäike, kultuuride rikkust ning inimeste loovust. Iga kunstiteos on lugu, olgu see loodud traditsioonilises või kaasaegses võtmes. Iga kunstiteose lugu ootab avastamist ja tõlgendamist.Kunstikriitik Georg Eduard Luiga on 1908.aastal kirjutanud artiklis "Mis on kunst”: “Tundmuste äratamine - see on siis õieti kunsti ülesanne. Ja mida kaugemale ühe kunstitöö mõju ulatab, nii et ta mitte ainult ühe põlwe rahwa, waid ka järeletulewate sugude juures ettekujutamise peal põhjenewaid tundmusi suudab äratada - seda täielikum ja kõrgem on kunst. Klassikaliseks nimetame niisugust kunstitööd, mille mõju mitte aeg ei hävita.“Meie eesmärk on luua sild kunsti ja vaatleja vahel ning ruum, kus kogeda kunstimaailma mitmekesisust, avastada uusi lemmikuid ja ammutada inspiratsiooni. Kataloog on teejuht sel avastusretkel ning loodame, et igaüks leiab siit midagi, mis paneb silma särama ja südame kiiremini tuksuma.Meeldejäävaid kunstielamusi!

53. E-Kunstisalongi LIII oksjon

Tere tulemast E-Kunstisalongi 53. kunstioksjonile!E-Kunstisalongi oksjon toimub igal kevadel ja sügisel alates 1999. aastast. Seekordsel oksjonil on kokku 80 teost 63 kunstnikult. Meie oksjonikataloog on rohkem kui lihtsalt kogumik kunstiteoseid. See on kutse avastada, uurida ja sukelduda kunsti sügavustesse, et leida enda jaoks uusi mõtteid ja elamusi. Iga kunstiteos meie kataloogis on valitud hoolega, et pakkuda teile mitmekesist ja haaravat kunstielamust.Kunst on läbi aegade olnud inimkonna üks olulisemaid väljendusvorme, peegeldades ajaloo keerdkäike, kultuuride rikkust ning inimeste loovust. Iga kunstiteos on lugu, olgu see loodud traditsioonilises või kaasaegses võtmes. Iga kunstiteose lugu ootab avastamist ja tõlgendamist.Kunstikriitik Georg Eduard Luiga on 1908.aastal kirjutanud artiklis "Mis on kunst”: “Tundmuste äratamine - see on siis õieti kunsti ülesanne. Ja mida kaugemale ühe kunstitöö mõju ulatab, nii et ta mitte ainult ühe põlwe rahwa, waid ka järeletulewate sugude juures ettekujutamise peal põhjenewaid tundmusi suudab äratada - seda täielikum ja kõrgem on kunst. Klassikaliseks nimetame niisugust kunstitööd, mille mõju mitte aeg ei hävita.“Meie eesmärk on luua sild kunsti ja vaatleja vahel ning ruum, kus kogeda kunstimaailma mitmekesisust, avastada uusi lemmikuid ja ammutada inspiratsiooni. Kataloog on teejuht sel avastusretkel ning loodame, et igaüks leiab siit midagi, mis paneb silma särama ja südame kiiremini tuksuma.Meeldejäävaid kunstielamusi!
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük