15 Meistri puudutus seega juubelioksjon. Meie seekordne kunstikollektsioon on hoolega valitud ning igas esitatud töös on tunda meistri puudutust. Valik sisaldab 31 kunstniku loomingut, töid on neilt valitud kokku 41. Seega on tegemist mitmekülgse ekspositsiooniga, mis peaks pakkuma huvi erineva kunstimaitsega publikule. Kollektsioonis on esindatud paljud ammused tuttavad Ida Anton-Agu, Nigul Espe, Alfred Kongo, Endel Kõks, Silvia Jõgever, Kalju Nagel, Erich Pehap, Harri Pudersell, Lembit Saarts, Kristjan Teder, Johannes Uiga, Aleksander Vardi, Eduard Wiiralt, Johannes Võerahansu. Esmakordselt tutvustab Elitaar Kunstisalong oma valikus Herman Aunapuu, Eduard Maaseri, Peeter Mudisti, Lepo Mikko, Gustav Mägi, Johannes Saali loomingut. Haruldasteks võib pidada ka Julie Hagen-Schwarzi portreed ja kahe kunstniku Hugo Lepiku ja Karin Lutsu Rootsis valminud töid. Seekordne oksjonivalik peaks rõõmustama vaikelude armastajaid. Erineva meeleolu ja maalilaadiga natüürmorte on pakkuda mitmeid. Nigul Espe "Natüürmort kaladega“ 1934 ja Olav Marani "Natüürmort sidruniga“ 2005 on maalitud mõlemad vanameisterlikult, kuid nende käsitluslaad on väga erinev. Kõrvutades E. Maaseri õhulist "Natüürmorti kõrvitsaga“ 1950 Silja Salmistu tööga "Täpiline“ 2003, on meeleolud ja koloriidi erinevused samuti suured. Lisaks neile töile pakume Leili Muuga 1959. a. maalitud "Natüürmorti kaladega“, mis muudab pildi veelgi mitmekesisemaks. Meie valikus on rohkesti ka lillepilte, mis peaksid sobima samuti erinevale maitsele. Kaks värvikat tööd K. Tederi 1930ndate aastate loomingust. L. Mikkolt "Kollased lilled“ 1966 ning A. Vardilt "Natüürmort“ 1967 on tööd, mis kannavad endas autorite loomingu suuri muutusi. H. Aunapuu sõjaaegses lillepildis otsid aga tahtmatult sidet Ann Audova loominguga. P. Mudisti "Lilled ruumis“ ja H. Lepiku "Hüatsindid“ pakuvad aga hoopis erinevaid emotsioone. Tõelise eksootika võib aga endale omandada E. Maaseri tööga "Botaanikaaias“. Maastikuvaadetest on esindatud nii meremotiiv Richard Uutmaa akvarellis "Eisma rand“ kui ka maaliline Lõuna-Eesti. Johannes Uiga mehised järvesilmadega motiivid, Ernst Hallopi "Metsatee“, Ida Anton-Agu värvikas sügismaastik, Alfred Kongo "Atla motiiv“ ja Imat Suumanni lummav maastik on kõik meisterlikult maalitud. Üllatuskunstnikuks antud valikus on Gustav Mägi, kelle sürreaalsed kompositsioonid tekitavad huvi meistri vastu ja panevad otsima enam teavet tema loomingust. L. Saartsi "Heinalised“ võlub oma eluterve hoiakuga ning E. Kõksi "Orkester“ espriiga. Vanakunsti armastajatele peaks pakkuma rõõmu J. Hagen-Schwarzi parimasse loomeperioodi kuuluv "Roomlanna“. Graafikast lugupidavale kunstihuvilisele on seekord aga E. Wiiralti kõrval pakkuda ka K. Lutsu värviline töö "Sinine tund“. Loodame, et naudite meie XV oksjonivalikut ning peale põhjalikku kaalumist leiate endale meelepärase kunstiteose. Lugupidamisega, Tiia Karelson Elitaar Kunstisalong. Alg: 16 000/ € 1 023 , lõpp: 33 000/ € 2 109 15. Meistri puudutus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

15. Meistri puudutus

09.11.2005 Tallinn, Mustpeade maja

seega juubelioksjon. Meie seekordne kunstikollektsioon on hoolega valitud ning igas esitatud töös on tunda meistri puudutust. Valik sisaldab 31 kunstniku loomingut, töid on neilt valitud kokku 41. Seega on tegemist mitmekülgse ekspositsiooniga, mis peaks pakkuma huvi erineva kunstimaitsega publikule.

Kollektsioonis on esindatud paljud ammused tuttavad Ida Anton-Agu, Nigul Espe, Alfred Kongo, Endel Kõks, Silvia Jõgever, Kalju Nagel, Erich Pehap, Harri Pudersell, Lembit Saarts, Kristjan Teder, Johannes Uiga, Aleksander Vardi, Eduard Wiiralt, Johannes Võerahansu. Esmakordselt tutvustab Elitaar
Kunstisalong oma valikus Herman Aunapuu, Eduard Maaseri, Peeter Mudisti, Lepo Mikko, Gustav Mägi, Johannes Saali loomingut. Haruldasteks võib pidada ka Julie Hagen-Schwarzi portreed ja kahe kunstniku Hugo Lepiku ja Karin Lutsu Rootsis
valminud töid.

Seekordne oksjonivalik peaks rõõmustama vaikelude armastajaid. Erineva meeleolu ja maalilaadiga natüürmorte on pakkuda mitmeid. Nigul Espe "Natüürmort kaladega“ 1934 ja Olav Marani "Natüürmort sidruniga“ 2005 on maalitud mõlemad vanameisterlikult, kuid nende käsitluslaad on väga erinev. Kõrvutades E. Maaseri õhulist "Natüürmorti kõrvitsaga“ 1950
Silja Salmistu tööga "Täpiline“ 2003, on meeleolud ja koloriidi erinevused samuti suured. Lisaks neile töile pakume Leili Muuga 1959.a. maalitud "Natüürmorti kaladega“, mis muudab pildi veelgi mitmekesisemaks.

Meie valikus on rohkesti ka lillepilte, mis peaksid sobima samuti erinevale maitsele. Kaks värvikat tööd K. Tederi 1930ndate aastate loomingust. L. Mikkolt "Kollased lilled“ 1966 ning A.
Vardilt "Natüürmort“ 1967 on tööd, mis kannavad endas
autorite loomingu suuri muutusi. H. Aunapuu sõjaaegses lillepildis otsid aga tahtmatult sidet Ann Audova loominguga. P. Mudisti "Lilled ruumis“ ja H. Lepiku "Hüatsindid“ pakuvad aga
hoopis erinevaid emotsioone. Tõelise eksootika võib aga
endale omandada E. Maaseri tööga "Botaanikaaias“.

Maastikuvaadetest on esindatud nii meremotiiv Richard Uutmaa akvarellis "Eisma rand“ kui ka maaliline Lõuna-Eesti. Johannes
Uiga mehised järvesilmadega motiivid, Ernst Hallopi "Metsatee“,
Ida Anton-Agu värvikas sügismaastik, Alfred Kongo "Atla motiiv“ ja Imat Suumanni lummav maastik on kõik meisterlikult maalitud.

Üllatuskunstnikuks antud valikus on Gustav Mägi, kelle sürreaalsed kompositsioonid tekitavad huvi meistri vastu ja panevad otsima enam teavet tema loomingust. L.
Saartsi "Heinalised“ võlub oma eluterve hoiakuga ning E.
Kõksi "Orkester“ espriiga.

Vanakunsti armastajatele peaks pakkuma rõõmu J. Hagen-Schwarzi parimasse loomeperioodi kuuluv "Roomlanna“.
Graafikast lugupidavale kunstihuvilisele on seekord aga E. Wiiralti kõrval pakkuda ka K. Lutsu värviline töö "Sinine tund“.


Loodame, et naudite meie XV oksjonivalikut ning peale põhjalikku kaalumist leiate endale meelepärase kunstiteose.

Lugupidamisega,
Tiia Karelson
Elitaar Kunstisalong.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

15 Meistri puudutus

Ida Anton-Agu Sügismaastik 1971 Õli, lõuend papil 50 x 65,5 Alg: 17 000/ € 1 087 Herman Aunapu Lilled 1943 Õli, vineer 43,7 X 45 seega juubelioksjon. Meie seekordne kunstikollektsioon on hoolega valitud ning igas esitatud töös on tunda meistri puudutust. Valik sisaldab 31 kunstniku loomingut, töid on neilt valitud kokku 41. Seega on tegemist mitmekülgse ekspositsiooniga, mis peaks pakkuma huvi erineva kunstimaitsega publikule.Kollektsioonis on esindatud paljud ammused tuttavad Ida Anton-Agu, Nigul Espe, Alfred Kongo, Endel Kõks, Silvia Jõgever, Kalju Nagel, Erich Pehap, Harri Pudersell, Lembit Saarts, Kristjan Teder, Johannes Uiga, Aleksander Vardi, Eduard Wiiralt, Johannes Võerahansu. Esmakordselt tutvustab ElitaarKunstisalong oma valikus Herman Aunapuu, Eduard Maaseri, Peeter Mudisti, Lepo Mikko, Gustav Mägi, Johannes Saali loomingut. Haruldasteks võib pidada ka Julie Hagen-Schwarzi portreed ja kahe kunstniku Hugo Lepiku ja Karin Lutsu Rootsisvalminud töid. Seekordne oksjonivalik peaks rõõmustama vaikelude armastajaid. Erineva meeleolu ja maalilaadiga natüürmorte on pakkuda mitmeid. Nigul Espe "Natüürmort kaladega“ 1934 ja Olav Marani "Natüürmort sidruniga“ 2005 on maalitud mõlemad vanameisterlikult, kuid nende käsitluslaad on väga erinev. Kõrvutades E. Maaseri õhulist "Natüürmorti kõrvitsaga“ 1950Silja Salmistu tööga "Täpiline“ 2003, on meeleolud ja koloriidi erinevused samuti suured. Lisaks neile töile pakume Leili Muuga 1959.a. maalitud "Natüürmorti kaladega“, mis muudab pildi veelgi mitmekesisemaks. Meie valikus on rohkesti ka lillepilte, mis peaksid sobima samuti erinevale maitsele. Kaks värvikat tööd K. Tederi 1930ndate aastate loomingust. L. Mikkolt "Kollased lilled“ 1966 ning A.Vardilt "Natüürmort“ 1967 on tööd, mis kannavad endasautorite loomingu suuri muutusi. H. Aunapuu sõjaaegses lillepildis otsid aga tahtmatult sidet Ann Audova loominguga. P. Mudisti "Lilled ruumis“ ja H. Lepiku "Hüatsindid“ pakuvad agahoopis erinevaid emotsioone. Tõelise eksootika võib agaendale omandada E. Maaseri tööga "Botaanikaaias“.Maastikuvaadetest on esindatud nii meremotiiv Richard Uutmaa akvarellis "Eisma rand“ kui ka maaliline Lõuna-Eesti. JohannesUiga mehised järvesilmadega motiivid, Ernst Hallopi "Metsatee“,Ida Anton-Agu värvikas sügismaastik, Alfred Kongo "Atla motiiv“ ja Imat Suumanni lummav maastik on kõik meisterlikult maalitud.Üllatuskunstnikuks antud valikus on Gustav Mägi, kelle sürreaalsed kompositsioonid tekitavad huvi meistri vastu ja panevad otsima enam teavet tema loomingust. L.Saartsi "Heinalised“ võlub oma eluterve hoiakuga ning E.Kõksi "Orkester“ espriiga.Vanakunsti armastajatele peaks pakkuma rõõmu J. Hagen-Schwarzi parimasse loomeperioodi kuuluv "Roomlanna“.Graafikast lugupidavale kunstihuvilisele on seekord aga E. Wiiralti kõrval pakkuda ka K. Lutsu värviline töö "Sinine tund“.

Loodame, et naudite meie XV oksjonivalikut ning peale põhjalikku kaalumist leiate endale meelepärase kunstiteose. Lugupidamisega,Tiia KarelsonElitaar Kunstisalong.

15. Meistri puudutus

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük